Директор ЗДО –

Стасюк Світлана Михайлівна.

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ  (ЯСЛА-САДОК) № 52 ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧОГО НАПРЯМКУ

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №52 фізкультурно-оздоровчого напрямку Рівненської міської ради – комунальний заклад освіти для дітей раннього та дошкільного віку, підпорядкований управлінню освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Юридична адреса дошкільного навчального закладу: 33016 м.Рівне, вул.Євгена Коновальця, 17-б.

Телефони: 64-82-55 (директор)

64-83-98 (загальний)

Приміщення дошкільного закладу розраховано на 320 місць і здане в експлуатацію в 1986 році.

У 2023-2024 навчальному році  виховується 420 дітей; у ЗДО  функціонують 14 груп (3 групи дітей раннього віку; 11 груп дітей дошкільного віку); 5 інклюзивних груп для дітей з особливими освітніми потребами, 1 група працює за 12-годинним режимом, 13 груп працюють за 10,5-годинним режимом роботи.

Заклад дошкільної освіти № 52 фізкультурно-оздоровчого напрямку здійснює освітню  діяльність відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту»(зі змінами), Базового компоненту дошкільної освіти, Статуту ЗДО № 52 фізкультурно-оздоровчого напрямку.

Діловодство та  освітній процес здійснюється державною мовою.

Директор дошкільного закладу – Стасюк Світлана Михайлівна, освіта вища, стаж педагогічної роботи 35 років, нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України», заслужений працівник освіти України.

Вихователь – методист –  Захарчук Раїса Василівна, освіта вища, «спеціаліст вищої категорії», має звання «старший вихователь», стаж педагогічної роботи 38 років, нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України»,  "Софія Русова".

Провідний напрямок діяльності: науково-методична тема діяльності закладу на 2022-2027 роки:“Формування ціннісного ставлення до власного здоров’я у дітей дошкільного віку на засадах оздоровчої спрямованості  освітнього процесу та використання здоров’язбережувальних технологій”. Заклад працює за програмами розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», "Впевнений старт".

Педагогічними  працівниками, медичним та обслуговуючим персоналом заклад дошкільної освіти  забезпечений повністю:

Кількісний склад колективу – 80 працівників. Із них педагогів  – 41 чоловік (1 – директор ЗДО; 1 – вихователь-методист; 28 – вихователів; 3 асистенти вихователів; 1 – практичний психолог; 1 – інструктор з фізкультури; 3 – музичних керівники; 2 – керівники гуртків; 1 – вчитель-логопед), обслуговуючий персонал – 39 чоловік.

Кваліфікаційний рівень педагогів за результатами атестації:

• Вища категорія – 12 чоловік;
  • Звання «вихователь-методист» - 2 педагогів;
  • Звання «старший вихователь» - 1 педагог;
  • І категорія -  6 чоловік;   ІІ категорія – 7 чоловік;   Спеціаліст -  15 чоловік.

У закладі функціонують спортивна, музична зали, басейн, фізіотерапевтичний, медичний, методичний, психологічний кабінети,кабінет гурткової роботи, логопедичний пункт.  Матеріально-технічне та навчально-методичне забезпечення відповідає сучасним вимогам. Розвивальне середовище закладу спрямоване на реалізацію завдань Базового компоненту дошкільної освіти через втілення принципу особистісно-орієнтованого підходу.

Моніторинг оснащення фізкультурної зали показав, що спортивна база ЗДО   покращилась в порівнянні з минулим роком на 2% за рахунок виготовлення обладнання для спортивного майданчика, виготовлення нестандартних посібників та придбання спортивних атрибутів для фізкультурної зали. Спортивна база ЗДО  постійно поповнюється та оновлюється.

Проведений моніторинг оснащення музичної зали дає змогу зробити висновок, що музично-естетичний розвиток дошкільників у ЗДО має повноцінний методичний та дидактичний супровід, адже матеріальна база музичної зали поповнилась новим музичним центром з караоке, дитячими музичними інструментами, декораціями для прикрас залу до дитячих свят і  складає 93% , що на 1% більше у порівнянні з минулим навчальним роком.

Значно покращилась науково-теоретична та матеріальна база методичного кабінету за рахунок придбання сучасного мультимедійного обладнання, новинок методичної літератури, наочних дидактичних матеріалів, розвивальних та дидактичних посібників (→ на 10% у порівнянні з минулим роком), які упродовж навчального року опрацьовувались педагогами шляхом самоосвіти та  сприяли  підвищенню теоретичного рівня та фахової підготовки колективу. Також проведена підписка на періодичні видання: «Дошкільне виховання», «Палітра педагога», «Джміль», «Методична скарбничка вихователя», «Музичний керівник», «Старша медична сестра», «Практичний психолог»,  «Вихователь-методист дошкільного закладу», «Практика управління закладом освіти».