1. Загальні положення 

         1.1. Положення про батьківські комітети дошкільного навчального закладу  № 52 (ясла-садка) фізкультурно-оздоровчого напрямку (далі – комітети) визначає їх функції у державно – громадській системі управління дошкільним навчальним закладом (далі-заклад).

             1.2. Комітети є добровільними органами громадського самоврядування, створеними на основі єдності інтересів батьків щодо реалізації прав та обов’язків своїх дітей під час організації їх життєдіяльності у закладі.

Виконавчий комітет

Управління освіти

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 52

фізкультурно-оздоровчого напрямку

НАКАЗ

ДНЗ № 52

10 жовтня 2016р.                                                                         №-78-осн.

Про офіційне визнання

батьківських комітетів

в ДНЗ № 52

     На виконання п.1.5.Положенняпро батьківські комітети ДНЗ № 52 та з метою захисту законних інтересів дітей в органах громадського самоврядування ДНЗ № 52, забезпечення постійного та систематичного взаємозв’язку батьків і педагогічного колективу закладу,а також надання допомоги батькам та педагогічному колективу щодо реалізації завдань дошкільної освіти, вирішення питань розвитку матеріально-технічної бази ДНЗ № 52 та його благоустрою

Рівненська міська рада

Виконавчий комітет

Управління освіти

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 52

фізкультурно-оздоровчого напрямку

НАКАЗ

ДНЗ № 52

10 жовтня 2016р.                                                        №-79-осн.

Про створення комісії

щодо прийняття

благодійної допомоги у ДНЗ № 52

у 2016-2017н.р.

На виконання ст.38 п.3 Закону України «Про дошкільну освіту»від 11.07.2001 № 2628-III,Закону Україну «Про благодійну діяльність та благодійні організації».