Правила для батьків

Шановні батьки!        

Правила для батьків складені у відповідності до Закону України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Статуту закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №52 фізкультурно-оздоровчого напрямку, Санітарного регламенту для дошкільного навчального закладу. Ці правила допоможуть правильно організувати час перебування у ЗДО№52 ваших дітей. Запрошуємо вас дотримуватися таких правил:

1.Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу – до 08:30 та забирати – до 18:00, чергові групи працюють з 07:30 до 19:00.
2. Якщо Ви привели дитину після 08:30, вам слід дочекатися, коли діти вашої групи повернуться з ранкової гімнастики і передати дитину вихователю. Неприпустимо залишати дитину саму у приймальній кімнаті групи.
3.Приводити чисту, охайну дитину в ЗДО у чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам. Одягати дітей слід по сезону в залежності від температури повітря, у групі - в одно- двошаровий одяг, шкарпетки, взуття із задником. Слід пам`ятати, що від одягу залежить комфортний стан дитини, її гарний настрій, стан здоров`я.
4.Приводити в ЗДО здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).
5.Якщо дитина захворіла упродовж дня, вона ізолюється від здорових дітей в ізоляторі і залишається там до приходу батьків чи госпіталізації.
6.Після перенесеного захворювання діти у заклад дошкільної освіти приймаються тільки за наявності довідки лікаря-педіатра з вказівкою діагнозу, довготривалості та проведеного лікування, відомостей про відсутність контакту з інфекційними хворими, а також з рекомендаціями щодо індивідуального режиму кожній дитини.

1. Загальні положення 

         1.1. Положення про батьківські комітети  закладу дошкільної освіти № 52 (ясла-садка) фізкультурно-оздоровчого напрямку (далі – комітети) визначає їх функції у державно – громадській системі управління дошкільним навчальним закладом (далі-заклад).

             1.2. Комітети є добровільними органами громадського самоврядування, створеними на основі єдності інтересів батьків щодо реалізації прав та обов’язків своїх дітей під час організації їх життєдіяльності у закладі.

 Прогнозований набір на 2023-2024 навчальний рік:

        діти 2018 року народження – 3 дитини.

        діти 2019 року народження – 10 дітей.

          діти 2020 року народження – 35 дітей.

           діти 2019 року народження – 60 дітей.