Наш девіз : 

Ми веселі малюки, ми сміємось за любки

Любим дружно гратися, навчатися, сміятися…

Ми веселі малюки , шлем вітання залюбки

Любим дзвінко ми сміятись, Наш улюблений садок

Скільки в нім є діточок Всі веселі та слухняні –Даші, Каті Діми, Тані.

Дружні наші дітлахи, грають, вчаться залюбки!

 


  

Вихователь В’юн Галина Володимирівна

Кваліфікація – спеціаліст вищої категорії.

Дата народження – 7 жовтня 1961 р.

Здобула повну вищу освіту у Рівненському державному педагогічному інституті за спеціальністю «Інспектор-методист з дошкільного виховання, викладач педагогіки і психології дітей дошкільного віку, вихователь дошкільного закладу».

Життєве кредо – «Хочеш бути щасливим – живи, твори душею»

Тема роботи – Емоційно-ціннісний комфорт дитини-дошкільника. Ігрові прийоми та вправи.

За мету своєї роботи ставлю: Збагачення внутрішнього світу дитини позитивними емоціями, насичення їх життя приємними враженями. Створення позитивного психологічного клімату під час перебування в дошкільному закладі, забезпечення емоційного благополуччя. Засвоєння дітьми емоційних етапів, що виникають при взаємодії з різними людьми, виховання бажання бути приємними для тих, хто навколо. Від емоційного ставлення до навколишнього світу залежить те, заради яких цілей будуть використані набуті дитиною знання і вміння. Комплекси емоції, що переживає дитина, впливають на все, що вона робить - гру, навчання, працю, спілкування. Емоційно стійкі діти більш здорові у фізичному та психологічному плані. Вони здатні швидко відновлювати сили після кризи і легше адаптуватися в мінливій ситуації. Тому без урахування емоційного здоров'я дитини-дошкільника неможливо досягти зручності та комфорту в майбутньому у соціальному середовищі.

Вихователь Боровик Галина Михайлівна

Життєве кредо:«Твоє ставлення до оточуючих повинно бути таким, якого ти очікуєш від них»

Завжди хотіла і мріяла співпрацювати з дітьми, тому і напрямок своєї діяльності вибрала відповідний. Освіту здобула спеціальну: Хмельницьке педагогічне училище. Маю досвід роботи з дітьми в дошкільних закладах понад 35 років.  Сферу своєї діяльності вибирала не випадково. Мені був цікавий внутрішній світ маленької людини, те як вона росте і розвивається. За роки роботи здобула широкий багаж знань. На сьогоднішній день існує багато методик і програм, які дають змогу для вихователя знайти індивідуальний підхід до кожної дитини. Дуже допомагають сучасні інформаційні системи. Ми розуміємо, що все постійно змінюється і вдосконалюється, тому й нам потрібно рости, щоб знайти ключики до маленьких дитячих сердець. 

 

Помічник вихователя

 Красотова Тамара Дмитрівна 

 Дата народження: 25 вересня 1961 року

 Освіта: середня

 Життєве кредо: гарно відпочити

 

 

 

Фотогалерея групи