Девіз групи: "Червоні кетяги калини

Такої дружньої родини

в садочку нашому нема»

В групі працюють:

Карпець Тетяна Володимирівна – вихователь, освіта вища.

Життєве кредо: «Щоб виховати дитину, необхідно бути дитиною і педагогом одночасно»

Педагогічне кредо: "Хто уважний до дитини, той не втратить не хвилини"

Вихователь: Баланович Галина Василівна

Освіта незакінчена вища педагогічна. Спеціаліст ІІ категорії.

Педагогічне кредо: “Любіть дитину такою, яка вона є”.

Життєве кредо: «Працюй так, щоб дітям біля тебе було затишно і комфортно».

Броцька Ліна Михайлівна – помічник вихователя.

Життєве кредо: « Діти – це квіти нашого життя. Саме тому сад, в якому вони розквітають, повинен бути прекрасним і доглянутим.»

Щодня група "Калинонька" наповнюється веселим сміхом діточок, що приходять сюди зранку.

Ми, вихователі групи, прикладаємо усіх зусиль для того, щоб життя наших вихованців було веселим, безпечним, наповненим цікавими подіями: заняттями, розвагами, дослідницько-пошуковою діяльністю, екскурсіями, святами.

Для цього ми використовуємо інноваційні технології, постійно перебуваємо у пошуку нового, цікавого, корисного для наших вихованців.

Ми дбаємо про те, щоб діти завжди приходили в садочок з цікавістю, з довірою, з любов’ю.

Фотогалерея групи