Девіз групи:

« Кожна дитина – справжня  ПЕРЛИНА»

Наше творче кредо групи: Зробити процес навчання і виховання захоплюючим та радісним. І тут важливе все: посмішка, доброзичливий тон, мистецтво спілкування, почуття гумору.

Памятаючи про те, що більшість свого часу діти проводять в дитячому закладі, ми створюємо комфортні для дітей умови. Це і розвивальне ігрове середовище, і  зручні меблі, і різні ігрові центри. Все це допомагає дітям всебічно розвиватись, сприяє розвитку пізнавальної, активності творчих та інтелектуальних здібностей. Наші діти веселі, життєрадісні, активні, цікаво та нестандартно мислять. А ще – дбаємо про здоровя кожної дитини.

Працюємо ми в такому складі:

Вихователь:

ВОЛОШИНА СВІТЛАНА СИДОРІВНА

Категорія – спеціаліст.

Життєве кредо: «Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей – талант. Вміння їх виховувати – мистецтво. Але най головніше є любов до дитини».

Вихователь: БЕЩУК ОЛЬГА ВАЛЕНТИНІВНА

Дата народження : 22 червня 1984р.

Освіта: вища, РДГУ

Спеціальність: Дошкільна освіта.

Спеціаліст ІІ категорії.

Життєве кредо –«Любити дітей всякими: талановитими чи не дуже, веселими чи сумними, спокійними чи непосидючими…Спілкуватися з ними, навчати й радіти, бо діти це свято, яке триває доти, поки ти є разом із ними»