Захарчук Раїса Василівна,

Спеціаліст вищої категорії, 

Відмінник освіти України

 

 

Вихователь-методист займається методичною роботою та організує весь освітньо-виховний процес у дитячому садку.

Якщо коротко, то вихователь-методист аналізує, планує, організовує, координує, контролює діяльність педагогічного колективу.

Разом із завідувачем ДНЗ він керує колективом дитячого садка, беручи участь у добиранні кадрів, у розробленні та впровадженні програм розвитку та педагогічних планів.

Вихователь-методист проводить ґрунтовну методичну роботу у педагогічному колективі: відкриті заняття для вихователів, семінари-практикуми, індивідуальні та групові консультації.

Крім того, він бере участь у роботі з батьками: готує інформації, випускає методичні рекомендації, що присвячені сімейному вихованню та ін.

Робоче місце вихователя-методиста, як відомо, методичний кабінет. Там кожен педагог може отримати практичну допомогу в організації роботи з дітьми, а батьки можуть проконсультуватися з приводу розвитку дитини, отримати відповіді на питання про педагогічний процес в дошкільному закладі. 

Ще одне завдання вихователя-методиста, мабуть, найважливіше, - розуміти і правильно оцінювати сили і можливості кожного педагога, знати, що важливо для нього в житті, до чого він прагне, щоб задовольнити потребу кожного педагога в повазі, визнанні та самореалізації.

 ПЛАН РОБОТИ 

ЗДО № 52 ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧОГО НАПРЯМКУ

 на ТРАВЕНЬ 2019 року

Відкрити...