Готуючись до педагогічної ради з теми: «Педагогічний супровід екологічної освіти дошкільників у ДНЗ» у дошкільному закладі було організовано та проведено ряд заходів, а саме: семінар-практикум з питання: «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку», консультація для вихователів з питання: «Технологія використання казки у формування основ екологічної культури дітей дошкільного віку»,

колективний перегляд занять за освітнім екологічним проектом «Папір – наше багатство»: інтегроване заняття: «Ознайомлення з властивостями паперу» з дітьми молодшої групи № 7 (вихователь Синявська Н.А.), заняття з художньої праці у середній групі № 13 «Чарівні перетворення паперу» (вихователь Дідух А.В.), інтегроване заняття «Папір своїми руками» - старша група № 6 (вихователь Видаш О.Я.), заняття з фізичного розвитку з атрибутами, виготовленими із використаних газет – старша група № 9 (інструктор з фізкультури Наумець Н.А.). Вище згадані заходи сприяли підвищенню фахової майстерності та професійному зростанню педагогів ДНЗ, покращенню рівня самоосвіти з питання формування екологічної культури дітей дошкільного віку.

Переглянути фото...