17 лютого 2021 року у групі № 6 «Грайлики» відбулася театралізована гра за казкою «Коза-дереза», яку підготувала і провела вихователь Кірікова С.В.  Маленькі артисти подолали багато перешкод під час казки та в кінці отримали заслужену винагороду за свої артистичні здібності.

Переглянути фото...

 До семінару-практикуму з питання: «Впровадження ІКТ в освітній процес» у ЗДО 16.02.2021р. було організовано і проведено колективний перегляд занять з впровадження програми «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» з використанням ІКТ. Вихователь молодшої групи №9 «Калинонька» Омарова О.А. на занятті з теми: «У світі паперу»  вчила дітей берегти природу та виготовляти цікаві поробки з використаного паперу, вихователь середньої групи №7  «Пізнайки» Дукельська І.В.  вправляла маленьких екологів  у сортуванні сміття та  вчила їх, як вберегти планету Земля від забруднення.

Переглянути фото...

 

15 лютого у ЗДО традиційно відбулося музично-спортивне свято Стрітення «Як Зима з Весною сперечалися та у настроях змагалися», у якому брали участь вихованці старших груп.

Переглянути фото...

 12 лютого 2021 року відбулася інтерактивна методична форма роботи «майстер-клас» з питання: «Плануємо за методом методичного конструктора», під час якого педагоги познайомились із новим видом планування освітнього процесу та мали змогу на практиці перевірити свої навички.

Переглянути фото...

 04 лютого 2021 року у молодшій групі № 9 «Калинонька» відбулася музично-літературна розвага за темою: «Сплетемо вінок з українських казок», яку підготувала вихователь Карпець Тетяна Володимирівна (музичне оформлення музкерівника Павлюк Лариси Іванівни). Дошкільнята не тільки весело провели свій час. А й навчилися мудрості  у казок: дружно жити, не ображати один одного, працювати, слухати поради дорослих, дотримуватись правил  безпечної поведінки.

Переглянути фото...

 

 Зима приготувала малюкам багато сюрпризів. Довгоочікуваний сніг надихнув дітей і дорослих та творчість, креатив, створення зимових композицій-шедеврів. Попрацювали, погрались, оздоровились і прикрасили наш фізкультурний майданчик! Ось яку гарну фортецю збудували всі разом!

 В рамках наступності ЗДО і НУШ для вчителів ЗЗСО № 25 у ЗДО в старшій групі №5 «Веселка» 01 лютого 2021 року було проведено відкрите заняття з мовленнєвого розвитку з елементами грамоти (підготувала вихователь Бобришева М.М.), під час якого діти у веселій ігровій формі вивчали основи грамоти (що таке  звук, буква, слово, речення), вчилися добирати синоніми, антоніми, робити звуковий аналіз слів та складати речення за заданою схемою. І все це вони робили на «відмінно».

Переглянути фото...

 

 20-22 січня 2021 року під час проведення тижня фізкультури і спорту  педагогами ЗДО було проведено фізкультурні розваги з теми: «Здоровому роду нема переводу». 

Переглянути фото...

 15 січня 2021 року в ЗДО відбувся фестиваль колядок і щедрівок «Різдвяні зорі». У фестивалі взяли участь вихованці середніх № 7,12,14 та старших № 4.5,11,13 груп. Діти та дорослі весело провели свій час, та ще й отримали нагороду за участь  - грамоти за активну участь у фестивалі.

Переглянути фото...

 Ось і закінчились Новорічні ранки у ЗДО, які так довго чекали наші малюки. І хоч Дід Мороз через об’єктивні причини не зміг приїхати до дітей, він привітав їх через інтернет, а подарунки у ЗДО від Діда Мороза успішно доставила «Нова пошта».

 18.12.2020р. до дітей у ЗДО завітав Святий Миколай. Діти готувалися та чекали на нього. Сюрпризи, подарунки та традиційне медове печиво. Дива збуваються, якщо в них вірити.

 15.12.2020р. у ЗДО відбулося засідання школи педагогічної майстерності, під час якого досвідом роботи з питання образотворчої діяльності ділилась «вихователь-методист» Пилипчук О.Ф.

 За підтримки лісівників Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства вихованці ЗДО № 52 долучилися до Всеукраїнської ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України «Нагодуй птахів взимку». 09 грудня  дошкільнята разом з дорослими розвішували годівнички і розповідали про важливість піклування про птахів взимку. Акція визвала багато емоцій у дітей, адже вони всю прогулянку спостерігали, як пташки відвідують годівничку. Маленькі природолюби пообіцяли, що дбатимуть, аби птахам було що їсти взимку. 

Переглянути фото...

  09 грудня 2020 року вихователем групи № 13 Білоус О.М. разом із музкерівником Меркуловою С.М. була проведена літературно-музична  розвага «Права та обов’язки дитини». Під час  розваги діти вивчали свої права та обов’язки, допомагаючи казковим героям, оцінюючи вчинки літературних персонажів та своїх ровесників, а саме: допомогли курчаткові знайти його маму,  спасли життя Колобку, на якого полювала лисичка, побудували  новий будиночок для зайчика, якого вигнала з хати коза-дереза, швидко прибрали всі іграшки. Розвага була цікавою, веселою, пізнавальною.

Переглянути фото...

 Насиченим і пізнавальним був перший тиждень грудня, який був присвячений  правам дітей. Під час Тижня права діти  вивчали свої права та обов’язки під час занять, вчилися відстоювати свою думку під час діалогу з ровесниками та дорослими, вчились розповідати дорослим про свої проблеми.

Переглянути фото... 

 03 грудня 2020 року у ЗДО було організовано та проведено інтерактивну консультацію для педагогів з питання: «Використання блоків З.Дьєнеша у формуванні математичної компетенції дошкільників». Педагоги приймали активну участь у проведенні методичного заходу. Консультацію підготувала вихователь-методист Захарчук Р.В. Під час проведення заходу були дотримані всі  заходи безпеки.

 

04 грудня 2020 року відбувся фестиваль патріотичної пісні. Свої щирі вітання і подарунки воїнам української армії, мужнім захисникам нашої держави з нагоди Дня збройних сил України передають вихованці ЗДО 52.

Переглянути фото...

 Весела театралізація англійської народної казки «Троє поросят» відбулася 03 грудня 2020 року у старшій групі № 11 «Чомусики». Не зважаючи на те, що ролі головних героїв казки виконували четверо дітей, всі присутні у той день діти брали активну участь у розвазі. Гру-театралізацію підготувала і провела вихователь Семенюк Г.І.

Переглянути фото...

 01 грудня 2020 року у старшій групі № 5 «Веселка» відбулася цікава літературна вікторина за творами В.Сухомлинського «Подорож казками», під час якої дві команди дітей «Панда» і «Кульбабка» змагались між собою на кращого знавця  творів великого педагога. Літературна вікторина супроводжувалась веселими іграми, музичними номерами та руханками. В результаті перемогла дружба і діти всі разом пригощалися пирогами з фіточаєм. Вікторину підготувала і провела вихователь Бобришева М.М.

Переглянути фото...

 

У останній день листопада у ЗДО був проведений тематичний день здоров’я «Рослин цілющих є багато, їх малятам треба знати». Упродовж дня  діти займались фізичними вправами, вивчали цілющі властивості лікарських рослин та смакували  фіточай.

Переглянути фото...

 Останній тиждень осені був присвячений вивченню правил дорожнього руху. Діти вивчали правила поведінки пішоходів на вулиці, правила дорожнього руху під час занять, ігор та веселих розваг. Цікавою була зустріч з інспекторами дорожньо-патрульної служби, які перевірили знання дітей та високо оцінили роботу педагогів за тиждень.

Переглянути фото...

 Традиційно у останній тиждень місяця у ЗДО проводяться тематичний день здоров’я. Цього місяця діти говорили про користь вітамінів для здоров’я людини. Вітаміни у поєднанні із фізичними вправами на вулиці допомагають подолати різноманітні хвороби і віруси. Наші діти  загартовані, веселі, активні, тобто здорові. А здоровим дітям не страшні ніякі перешкоди.

 22 жовтня 2020 року у ЗДО було проведено загальні батьківські збори, на яких були присутні представники батьківських комітетів груп та батьківської громади. Під час зборів, які проводились у дружній позитивній атмосфері, було розглянуто декілька важливих питань, а саме: вибори членів нового батьківського комітету  закладу, який буде працювати у 2020-2021 навчальному році, голови батьківського комітету,  питання безпеки дітей під час  прогулянок в період адаптаційного карантину, охорони закладу дошкільної освіти.

 Карантин карантином, а дитячі свята ніхто не відміняв… Весело та цікаво пройшли осінні свята. Шкода, що не було глядачів – самих кращих шанувальників своїх маленьких артистів  – батьків. Але для дітей свято від цього не було гіршим: веселі ігри, таночки, театралізовані вистави, вірші, пісні, гра на дитячих музичних інструментах у оркестрі, несподівані сюрпризи та подарунки. Дітям просто не було часу сумувати, адже від початку і до кінця вони були задіяні у різних заходах.

Переглянути фото...

 Традиційно у День народження великого українського поета та художника Т.Г.Шевченка  9 березня 2020 року у ЗДО було організовано та проведено конкурс  серед старших дошкільників на краще виконання вірша Т.Г.Шевченка  «Весна починається з Шевченка», у якому взяли участь вихованці груп № 5,6,8,9,10,11,13. Конкурс цього року відзначився тим, що у ньому взяла участь сама маленька учасниця ЗДО, вихованка молодшої групи № 12 «Дзвіночки» Редчиць Ярина.

 Як завжди, у перші весняні дні дошкільнята вітають прихід весни та чудове свято мам та всіх жінок. З 02.03 по 06.03.2020р. у ЗДО відбулися музично-літературні ранки на тему: «Мама – сонечко в сім’ї, ми – промінчики її», під час яких діти із задоволенням розповідали вірші, прислів’я, загадки про маму і весну, співали пісні та хороводи, виконували хореографічні композиції, вчилися роботи компліменти своїм мамам, допомагати їм у повсякденному житті. Мами та бабусі приймали активну участь у святах, адже педагоги продумали цікаві інтерактивні форми роботи із глядачами у залі.