22 лютого 2019 р. у старшій групі №7 ЗДО «Пізнайки» відбулося свято рідної мови «Щоб лунала рідна мова і у пісні, і у слові». Свою любов до рідної мови діти демонстрували через слово, пісню, жарти, народний фольклор. Батьки прийняли активну участь у родинному святі.

Переглянути фото...

 15 лютого у ЗДО до свята Стрітення відбулася музично-спортивна розвага «Перший теплий промінець сповістив: «Зимі кінець». Старші дошкільники змагались у різних конкурсах та естафетах, побачили зустріч Зими з Весною, після чого спалили опудало Зими, примовляючи: «Іди, зимо, до Тучина, бо ти всім надокучила, іди, зимо, до Кракова, бо ти кругом однакова».

Переглянути фото...

 

01 лютого у ЗДО відбувся тематичний день здоров’я «Оздоровчі традиції української родини». У заході брали участь всі вихованці закладу. Цікаві ігри, веселі естафети створили веселий настрій у вихованців на цілий день.

Переглянути фото...

   

   Чимало добрих справ на рахунку профспілкової організації закладу дошкільної освіти. Можна без перебільшення сказати, що нині профспілка не тільки працює, а й складає щоденний іспит на спроможність вирішувати головне завдання – захищати економічні, трудові, соціальні, духовні права та інтереси працівників.

  Профспілка цей іспит витримала з честю. Адже у них є профспілкова організація, на чолі якої стоїть голова профкому Тетяна Олексієвець.

   Роботу профспілкової організації високо оцінила Рівненська міська профспілкова організація, про що у газеті федерації професійних спілок Рівненщини «За відродження», №3-4 від 18 січня 2019 року розповіла Зіновія Засєкіна, голова Рівненської міської Профспілкової організації працівників освіти (стаття «Маємо високі ідеали в роботі і в житті» с.3).

 

18.01.2019 року вихованці ЗДО взяли участь у традиційному фестивалі колядки та щедрівки: "Колядуємо. Щедруємо. Радіємо. Святкуємо".

Переглянути фото...

 З 20.12 по 28.12.2018р. у закладі відбулися  традиційні  Новорічні свята. У  теплій радісній атмосфері   діти всіх вікових груп з нетерпінням чекали казкових див та чарівних героїв з подарунками. Всі діти ретельно готувалися до свята: вчили вірші, пісні, таночки. Батьки вихованців приймали активну участь у казкових дійствах.

Переглянути фото...

 

19 грудня 2018 року  у день Святого Миколая  діти мали можливість переглянути казкову виставу, погратися та поспівати з казковими героями  та отримали довгоочікувані подарунки  від Святого Миколая.

 

 

   13.12.2018р. у місті було проведено Благодійний різдв’яний ярмарок на підтримку онкохворих дітей. Батьки, діти та педагоги ЗДО №52 активно долучилися до участі у цьому заході, підготувавши новорічно-різдв’яні сувеніри, солодощі тощо для продажу та взяли активну участь у зборі коштів. Зібрані кошти у сумі 8203 грн. були передані у ЗДО №29 на лікування онкохворого Поліщука Тимофія, 2014 р.н. Дякуємо всім, хто долучився до участі у ярмарку.

Переглянути фото...

  04 грудня 2018 року у ЗДО відбулася прем’єра казки «Колосок» за участю вихованців молодшої групи № 13 «Подоляночка». У ролі казкарів виступили вихователі групи Дідух Алла Валентинівна та Білоус Ольга Анатоліївна. Головні ролі у казці виконували: Герасимчук Яна («Курочка»), Сидорчук Богдан («Круть»), Рабешко Ангеліна («Верть»). Хоч головних героїв у цій казці небагато, та всі діти були задіяні у постановці (співали пісні, розповідали потішки, гралися в рухливі ігри, грали у оркестрі). Всі артисти отримали аплодисменти від вдячних глядачів та частування (калачі) від головної героїні казки Курочки.

Переглянути фото...

  30 листопада 2018 року проводився  тематичний День здоров’я «Лікарські рослини в житті людини». У цей день діти не просто займались спортом та фізкультурою, а й познайомились із лікарськими властивостями деяких рослин. Після фізкультурної розваги було частування вітамінним чаєм з шипшини. Фізкультурні розваги для дітей готували та провели вихователі Дідух А.В. (молодші групи № 11 і 13), Боровик Г.М. (молодші групи № 4 і 5), Ткач Л.О. (середні групи № 8 і 9), Олінчук О.В. (середні групи № 6 і 10), Вознюк О.Ю. (старші групи № 7 і 12), Короляк Н.Ю. (старша група № 14), Упродовж всього дня діти були  задіяні у спортивних розвагах, естафетах, фізкультурних заняттях. З дітьми проводились  бесіди з теми «Основи здоров’я», рухливі ігри, малі фізкультурно-оздоровчі форми роботи, такі як: фізкультпаузи, міогімнастика, дихальна гімнастика, кріотерапія, піскова терапія, пальчикові ігри, різні види масажів та інше. Діти із задоволенням займались самостійною руховою діяльністю, адже в дошкільному закладі створено для цього всі необхідні умови: велика спортивна зала, центри самостійної рухової діяльності у кожній віковій групі, достатня кількість спортивних атрибутів та ігор.   

Переглянути фото...

   22-23 листопада 2018 року у закладі було організовано та проведено колективний перегляд занять та інших заходів до педагогічної ради, яка присвячена  питанню формування моральної вихованості дошкільників засобами художньої літератури. У колективному перегляді брали участь всі педагоги ЗДО. Вихователь середньої групи № 6 Кірікова С.В., спеціаліст вищої категорії провела заняття з теми: «Бесіда-обговорення художнього твору Лесі Українки «Три метелики» з опорою на картину», вихователь старшої групи № 7 Немира І.О., спеціаліст ІІ категорії , підготувала заняття з теми: «Морально-етична бесіда за темою: «Любов до мами» (за казкою В.Сухомлинського «Сьома дочка»)», музичний керівник Павлюк Л.І. підготувала музично-літературну розвагу за казкою «Ріпка» (за І.Франком). Всі заходи були проведені на високому методичному рівні з використанням інноваційних технологій та мультимедійних засобів та були високо оцінені учасниками колективного перегляду. 

Переглянути фото...

 15 листопада 2018 року у старшій групі №12 «Дзвіночки» відбулося чудове родинне свято, під час якого діти демонстрували свої знання про народні символи України – вербу і калину, співові та танцювальні навички. Навіть спробували побути у ролі журналістів під час інтерв’ю з батьками. Запальні таночки, веселі ігри, вірші, жарти, караоке та спечений батьками коровай з вітамінним чаєм створили теплу родинну атмосферу у залі.

Переглянути фото...

 

15 листопада 2018р. у ЗДО відбулося засідання школи педагогічного досвіду, під час якого вихователь Пилипчук О.Ф. ділилась досвідом роботи з навчання дітей зображувальних навичок та розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку. Під час практикуму педагоги створили цікаві авторські творчі роботи у новій техніці.

Переглянути фото...

 

12 листопада 2018 року до 100-річчя з Дня народження В.Сухомлинського у ЗДО було проведено педагогічні читання, присвячені літературній та педагогічній спадщині великого педагога і гуманіста Василя Сухомлинського.

Переглянути фото...

 09 листопада 2018 року у день української писемності та мови у закладі було організовано серед вихованців середніх та старших груп Фестиваль української пісні. Захід підготували та провели музичні керівники В.О.Федорович, Л.І.Павлюк та педагоги груп №6 Кірікова С.В., гр.№7 – Немира І.О., гр.№8 – Скиба О.П., гр.№9 – Ткач Л.О., гр.№10 – Пилипчук О.Ф., гр.№12 – Видаш О.Я., гр.№14 – Короляк Н.Ю. Всі діти гарно підготувалися та представили свої пісні, за що отримали цінні призи у вигляді ігор від директора ЗДО Стасюк С.М.

Переглянути фото...

 08.11.2018р. У рамках дня української писемності і мови в групі №7 було проведено показове заняття з мовленнєвого розвитку для вчителів нової української школи №25 з теми: «Осені на допомогу». Заняття проводила молодий перспективний педагог Немира І.О. Під час заняття вихователь використала інноваційні підходи до мовленнєвого розвитку старших дошкільнят – ІКТ-технології, дослідницько-пошукову діяльність, мнемотаблиці. Але головне те, що педагог виховувала у дітей любов до рідної мови.

Переглянути фото...

 01.11.2018р. Відбувся тематичний День Здоров’я «Вітаміни ми вживаємо і здоровими зростаємо». Фізкультурні розваги готували педагоги Князєва Л.М., Пилипчук О.Ф., Семенюк Г.І., Видаш О.Я., Скиба О.П. Участь у спортивних розвагах брали всі вихованці ЗДО. Веселі ігри, спортивні розваги, естафети, казкові герої, вітамінний напій створили гарний настрій у дітей та дорослих на цілий день.

Переглянути фото...

 31 жовтня 2018р. у ЗДО відбулося засідання семінару-практикуму для педагогів за темою: «Формування ціннісних орієнтацій дошкільників відповідно до основних вимог Базового компоненту дошкільної освіти». До семінару-практикуму було переглянуто заняття з розвитку етичних уявлень з теми «Доброта і злість» за казкою З.Катаєва «Квітка-семицвітка», яке підготувала вихователь старшої групи №7 Синявська Н.А., та  заняття з теми: «Щедрість і жадібність» за казкою «Двоє жадібних ведмежат» вихователь середньої групи №6 Павелко Г.Б. під час теоретичної частини педагоги отримали багато цікавої інформації, брали участь у дослідницько-пошуковій діяльності, інтерактивних іграх.

Переглянути фото...

 З 23.10.2018р. по 31.10.2018р. традиційно у  ЗДО пройшли святкові осінні ранки, під час яких діти ярмаркували та продемонстрували безліч своїх талантів у читанні віршів, розповіданні легенд, прислів’їв, прикмет і загадок, драматизації казок, музичної та ігрової діяльності. Велика подяка батькам за святкові костюми дітей та педагогам, які створили у музичній залі святкову атмосферу.

Переглянути фото...

 22.10.2018р. У ЗДО відбулося засідання школи педагогічного досвіду, під час якого вихователь вищої категорії, «вихователь-методист» Дідух А.В. надала «майстер-клас» для педагогів садка з питання використання театралізованої діяльності у ЗДО та познайомила педагогів із журналом «Методична скарбничка вихователя дитячого садка» в якому надруковані матеріали з досвіду роботи педагога над проектом «Вірш у подарунок».

Переглянути фото...

 

У Святий День Пресвятої Богородиці, всі українці відмічають День козацтва та День захисника України. 16 жовтня 2018 року вихованці ЗДО старших груп також показали свій козацький дух, гарт, фізичну підготовку, спритність та бажання захищати свою рідну Україну під час музично-літературної розваги «Козаками хочемо ми стати, рідну Україну захищати».

Переглянути фото...

 Всеукраїнський день дошкілля святкується в Україні в останню неділю вересня. Нормативним підґрунтям свята є постанова Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року» та резолюція І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти.

Цей день відзначається задля підняття престижності професії педагога дошкільного навчального закладу, визначення та об’єднання потенціалу дошкільної освіти різних регіонів України, яка стала обов'язковою з 2010 року.

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи.

Бути вихователем – високе покликання і глибока повага. 

Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального 

Вітаємо всіх працівників  дошкільного закладу з чудовим професійним святом і бажаємо вам миру, радості, міцного здоров’я, натхнення, творчих злетів і більше приємних моментів у вашій щоденній благородній праці!У особливий День  Дошкілля  педагоги нашого дошкільного закладу отримали  високі нагороди за свою творчу працю: завідувач ДНЗ Стасюк Світлана Михайлівна нагороджена Почесною грамотою Рівненської обласної державної адміністрації, вихователь Олексієвець Тетяна Сергіївна нагороджена Подякою Міністерства освіти і науки України, вихователь Павлюк Людмила Василівна , шеф-кухар Кузьмарук Ольга Іванівна нагороджені Грамотою управління освіти Рівненського міського виконавчого комітету.і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя і наша надія.

 

 18 вересня 2018 року у ДНЗ традиційно відбулися фізкультурні змагання на звання "Краща спортивна група ДНЗ". За перемогу змагалися вихованці старших груп №7, 12, 14. Всі діти отримали заохочувальні призи, але вимпел цього разу дістався вихованцям групи №14 "Дивосвіт" (вихователь Короляк Н.Ю.)

Переглянути фото...

    У 2018 році   дошкільний навчальний заклад випускає до школи вихованців  чотирьох старших груп № 4, № 5, № 11, № 13. Останнє свято в дитячому садку  залишиться у пам’яті дітей та їх батьків надовго. В кожній групі свято було особливим.  Адже  музичні керівники  Польова Ю.В. (гр.№ 4), Павлюк Л.І. (гр.№ 11), Меркулова С.М. (гр.№ 13), Федорович В.О. (гр.№ 5) та вихователі груп  приложили для цього багато зусиль: святковий одяг, гарний настрій, прикрашена музична зала, перший у житті вальс, чарівні кульки з бажаннями дітей у небі…

   15.05.2018р. весело та по-спортивному пройшов День сім'ї у дитячому садку. Вихованці груп №4, №11 та їх батьки взяли участь у спортивному родинному святі "Тато, мама і я - разом спортивна сім'я". Цікаві змагання принесли гарний настрій, позитивні емоції усім присутнім у залі. Перемогу у змаганнях отримала спортивна команда "Стрімкі ластівки" групи №4, але переможених не було, адже нагороди отримали всі учасники свята.

Переглянути фото...