31.10.

З 24.10. по 28.10 у ЗДО відбулися святкові осінні ранки в групах №4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14. Діти із задоволенням чекали свята, готували подарунки для Осені - вірші ,пісні і таночки, за що Осінь щедро віддячила малятам своїми дарами.

21.10.

На жаль  дуже часто останнім часом освітній процес переноситься в укриття, але це анітрохи не лякає ні педагогів, ні дітей. Ми звикли швидко адаптуватися до нових умов та виконувати свої обов’язки на "відмінно". Працюємо на педагогічному фронті. Наближаємо перемогу разом!!!

В рамках співпраці з Рівненським ліцеєм №25 м.Рівне для вчителів початкової школи в старшій групі №10 було оганізовано і проведено інтегроване заняття з пріоритетом завдань пізнавально-екологічного розвитку за темою: "У пошуках лісової книги", яке підготувала і провела молодий і перспективний вихователь Василишин С.С.Вихователь використала багато цікавих прийомів критичного мислення , дослідницько-пошукову діяльність,ІКТ, що сприяло високій ефективності та результативності заняття.

18.10.2022р. у ЗДО було проведено інтерактивну форму методичної роботи "Майстер- клас" для педагогів з питання: "Розвиток критичного мислення дошкільників".Захід підготувала вихователь-методист Захарчук Р.В. Не дивлячись на воєнний стан, педагоги продовжують удосконалювати свою професійну майстерність, адже покоління дітей, які зараз виховуються в ЗДО, будуть жити в європейській, сучасній, багатій ,високо освідченій Україні.

До Дня захисника України, Дня українського козацтва у ЗДО було організовано та проведено музично-літературне свято "Козаками хочемо ми стати - рідну Україну захищати!!!" у якому брали участь вихованці старших груп №6,8,9,10. Музичні ігри, пісні, таночки лунали на честь наших мужніх захисників. Спортивна частина свята проводилася на вулиці у вигляді змагань та естафет. Слава мужнім захисникам нашої рідної України!!!

8.10.2022р.

У вихідний суботній день напередодні професійного свята  Дня працівників освіти, за сприяння адміністрації та профкому ЗДО було організовано екскурсійний тур до Тернополя. Працівники ЗДО отримали незабутні враження від краси природи рідного краю, старовинної архітектури та долучилися до вивчення історичних подій минулого.

29.09.2022р. у ЗДО було проведено інтерактивну психологічну консультацію з елементами тренінгу з питання: "Резильєнтність як особистісний ресурс" з метою психологічної підтримки колективу ЗДО під час воєнного стану.

З 26.09 - 30.09.2022р. у ЗДО  проходив тематичний тиждень "Всі добрі люди - одна сім'я!!", присвячений творчості В.Сухомлинського. В  групах були провежені заняття та розваги з використанням творів В.Сухомлинського

 15.09.2022р. працівники ЗДО№52 та батьківська громада вкотре відправили волонтерську допомогу нашим воїнам. Смаколики, предмети гігієни та малюнки дітей для підтримки бойового духу наших захисників.Віримо у Вас! Чекаємо Вас!Все буде Україна!

З метою формування у дітей сталої традиції до занять фізичною культурою і спортом у ЗДО 52 проведено спортивне свято "Веселі старти", у якому взяли участь 54 дитини. У програмі свята було багато розваг: загальна руханка, рухливі ігри, спортивні естафети, велоперегоги, конкурс дитячого малюнку.

Весь колектив старався. Всі хотіли вклали частинку своєї душі, любові, щоб порадувати наших захисників та привітати їх з Великоднем. Віримо у вас! Віримо у Перемогу! Все буде добре, все буде Україна!

 

Психологи, які працюють у освітніх закладах Рівного об’єдналися, аби допомогти дітям, їх батькам та іншим жителям нашого міста (у тому числі вимушено переміщеним особам) у нелегкий час війни. пра

Тож із 18 березня розпочав свою роботу проєкт "Психологічна підтримка. Освіта/Рівне". Перш за все створили аналогічні канал "Психологічна підтримка. Освіта/Рівне" у телеграмі та вайбері.

 

Приєднатися до каналу можна за посиланнями:

telegram-канал "Психологічна підтримка. Освіта/Рівне"

https://t.me/psychology_osvita

Viber-канал

https://invite.viber.com/...

Консультації психолога можна отримати за номером телефону 0682315243.

Детальніше про роботу "Психологічна підтримка. Освіта/Рівне"

http://rivnerada.gov.ua/portal/view-content/13522

Управління освіти м.Рівне

Всі старались і зробили ось таку велику фортецю. Діти будували, а вихователі прикрасили і ось що у нас вийшло. Сподіваємось на перемогу.

У рамках тематичного тижня колядки та щедрівки було організовано та проведено фестиваль «Колядуємо. Щедруємо. Радіємо. Святкуємо», під час якого діти всіх вікових груп представили свої інсценізовані програми. Переможців обрати важко, адже всі діти старались від душі.

З 21 грудня у ЗДО розпочалися Новорічні ранки, під час яких дітей чекали новорічні сюрпризи та подарунки. Діти дуже старанно готувались: вчили вірші, пісні, таночки, щоб у свято прикрашеній залі під красунею-ялинкою продемонструвати свої таланти.

 З метою обліку досвіду роботи у ЗДО було проведено практичне заняття для педагогів «Майстер-клас» з виготовлення новорічних іграшок. «Майстер-клас» підготувала вихователь Пилипчук О. Ф.

 У рамках Всеукраїнського тижня права у ЗДО було організовано та проведено «Тиждень прав дитини», під час якого педагоги готували тематичні заняття і розваги. Цікаву розвагу підготувала і провела вихователь старшої групи №7 «Пізнайки» Ірина Дукельська, під час якої за допомогою казок, в ігровій формі, діти закріпили знання про свої права.

 

Пишаємося нашими маленькими патріотами та майбутніми захисниками України! Традиційно у ЗДО до Дня збройних сил України було проведено фестиваль патріотичної пісні, у якому взяли участь вихованці середніх і старших груп.

 

Переглянути фото...

 

Завжди приємно отримувати нагороди та подарунки, а за спортивні досягнення - особливо, адже ми - садок фізкультурно- оздоровчого напрямку. Нам є ким пишатися, нам є куди прагнути! Вітаємо всіх учасників освітнього процесу з цією нагородою! Фізкульт-Ура!!!

 

Славні нащадки козацького роду, маленькі козачата старших груп ЗДО 52, гідно продемонстрували свою спритність, силу, винахідливість, дізнались багато про життя козаків, а головне - отримали урок патріотизму і показали, як сильно вони люблять рідну Україну. Козацькому роду нема переводу!

Переглянути фото...

 

08.10.2021р. свою подорож у чарівний світ казки здійснили вихованці групи # 10 "Дивасики" під керівництвом вихователя Василишин С.С., щоб навчитися  бути чемними, щирими, а не жадібними, як герої казки "Двоє жадібних ведмежат".

Переглянути фото...