Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 52 фізкультурно-оздоровчого напрямку м.Рівне щиро вітає усіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — З ДНЕМ ВИШИВАНКИ.
Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!
Вишиванка - символ української сили та незламності. Це унікальний код нашого краю та спосіб ідентифікації.

Сьогодні, 15 травня, велика родина ЗДО 52 весело та цікаво святкувала Міжнародний день сім'ї. У спортивному святі " Тато, мама і я - разом спортивна сім'я" взяли участь понад 30 родин вихованців груп 4,5,11,13. Змагались завзято.Всі учасники  отримали грамоти та подарунки за активну участь у святі.

Мама - найдорожча людина в житті кожної людини, яка завжди підтримуватиме свою дитину. Мамі присвячене щорічне свято День матері, яке в Україні відзначається на офіційному рівні.Офіційно у всьому світі торжество відзначається в другу неділю травня. Бажаємо, щоб кожна мама почула сьогодні слова кохання та подяки. Нехай серце кожної з вас буде зігріте ніжністю рідних дітей. Нехай ваші душі ніколи не знають тривог та переживань. Бажаємо вам здоров'я та твердої впевненості у щасливому майбутньому ваших дітей. З Днем матері❤️

З Воскресінням Христовим наші діти Вас вітають! Жити в радості й любові від душі бажають! Хай Божа матір Вас охороняє, а Дух Святий здоров'я посилає, Господь дарує Ангела з небес! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Наближається найсвітліше  свято Великодня. Українці ретельно готуються до цього дня. Готувалися і ми. Нехай це величне свято наповнить наші серця світлими почуттями надії і любові, подарує щастя, добро, радість, здоров'я і ПЕРЕМОГУ!

Музичні керівники (Федорович В.О, Павлюк Л.І.)спільно з вихователями груп №8 (Скиба О.П.,) №9 (Карпець Т.В.) підготували та провели музично-літературний проект з патріотичного виховання "Моя квітуча Україна".

Україно моя! У тобі шепіт листя,
Ніжний подих троянди і запах бузку.
І у вальсу кружлянні твого падолисту
Я люблю твою мову красиву й дзвінку.

Україно моя! Клекіт птахів над ставом,
Оченята блакитні барвінку в саду,
Сонця усміх і спалах рожевий заграви,
І духмяність черемхи в тобі я знайду.

Україно! Люблю твої сині простори –
І річки, і струмочки, озера, моря.
Твої луки барвисті, ліси твої, гори.
Україна моя – найрідніша земля.

 

Вітаємо наших учасників шашкового турніру Станіславчук Соломію (гр.6), Войцеховського Макара (гр.10), Капустіна Богдана (гр.9), які достойно представили наш ЗДО на змаганнях!  Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Формування високої патріотичної свідомості закладається з раннього дитинства. "Допоможе пес Патрон". Ось таке цікаве інтегроване заняття відбулося у молодшій групі №7 під керівництвом вихователя Синявської Наталії. Малюки вивчали національні символи українців (вишиванка, віночок) і робили це з великим задоволенням під час практичної, музичної, дослідницької діяльності. А пес Патрон завжди приходив на допомогу.
 
 

Атестація- важливий період в житті кожного педагога.  Творчі звіти педагогів у ЗДО - завжди цікавий та відповідальний методичний  захід. Вихователі Скиба О., Синявська Н., Василишин С., Мельник Л., Видаш О. творчо презентували  свої здобутки за міжатестаційний період.

 

Свято Мами та весни.
Весна і мама. Що в них спільне є.
Що так одвічно їх обох єднає?
Бо кожна з них тепло й любов дає.
Нічого узамін не вимагає.
Весна і мама! Радість йде від них.
Добро і щедрість, ласка наймиліша,
Пташиний спів, дітей веселих сміх
І ніжна пісня щира, наймиліша.
Весна і мама - вічне джерело
Усього сущого, що в світі процвітає.
Від них обох іде живе тепло.
І це весну і матінку єднає.

Пам'ять про Великого Кобзаря, борця за волю і свободу українського народу, педагоги та діти ЗДО вшанували спогадами про його життєвий шлях та читанням його поезії. Сьогодні відбувся конкурс кращих читців віршів Т.Г.Шевченка. Всі учасники отримали заслужені нагороди та подарунки.

.

 

 

28.02.2023р. Навчання дітей елементів спорту - невід'ємна складова формування спортивно-ігрової компетентності дошкільників. Сьогодні під час колективного перегляду заняття з фізкультури в старшій групі №10 (вихователь Пилипчук О.) інструктор з фізкультури Наумець Н.  не просто вчила дітей елементам  баскетболу, а й виховувала у них почуття справедливості, дружби, патріотизму.

21.02.2023 р.

Мова є безцінним надбанням українського народу. Свято рідної мови відбулося в групі 

№9 "Калинонька" (Вихователь Карпець Тетяна, музичний керівник Павлюк Лариса) до Міжнародного дня рідної мови. Свою шану рідній мові діти висловили  через вірші, пісні, ігри, таночки.

16.02.2023 р. Як поєднати сон та спорт? Саме цим важливим складовим здорового способу життя була присвячена фізкультурна розвага "Піжама Party", яку підготували молоді та креативні педагоги Василишин С. (гр.10) і Ковальчук Ю. (гр.6). Було весело, цікаво, пізнавально, корисно для здоров'я. Переможених не було, всі присутні отримали нагороди.  Молодці! Так тримати!

 

 

15.02.2023 р. Цікаві моменти свята "Як Зима з Весною зустрічалися та у настроях змагалися", яке підготували та провели музичні керівникі Федорович В.О., Павлюк Л.І., вихователі Скиба О.П.,Василиши н С.С.,Волошина С.С.,Карпець Т.В., Немеришина О.П.

08.02.2023р.Критичне мислення - одна з найважливіших навичок, яких сьогоднішні дошкільники потребуватимуть у майбутньому.
Сьогодні на засіданні професійної спільноти вихователів за освітнім напрямом БКДО " Мовлення дитини" , що відбулося  у ЗДО 52 ( директор Світлана Стасюк),  говорили про умови, які необхідно  створити, щоб розвивати критичне мислення .
Вихователь - методист ЗДО 52 Раїса Захарчук детально проаналізувала прийоми, що сприяють розвитку критичного мислення на заняттях з мовленнєвого спілкування :  ранкове коло, полілог, мозковий штурм, асоціативний ланцюг, кубик Блума, кола Венна, синквейн,  кошик ідей, метод передбачення, зміна ракурсу. Здивуванню не було меж!  Цікаво, доступно, лаконічно педагог переконала слухачів у необхідності та доцільності використання цих прийомів.
Педагоги переглянули фрагменти  онлайн занять ( вихователі ЗДО  52 Тетяна Карпець та Наталія Синявська) і  на практиці переконалися як  цікаво дітям, коли педагоги застосовують технологію критичного мислення,   що сприяє розвитку зв'язного мовлення .


22.01.2023р.

Ми всі - одна сім'я, 

Єдина ми родина,

Мільйони різних "Я",

А разои - УКРАЇНА!!!

 

З Днем Соборності України!!!

19.01.2023 р.Цикл Новорічно-Різдвяних свят у ЗДО №52 завершився великим музично-літературним дійством. Свято розпочалося у музичній залі, а закінчилося в укритті через повітряну тривогу. Такі реалії сьогодення. Але ми незламні. Слава Україні Героям Слава!

Вітаємо! Отримувати нагороди та подарунки завжди приємно, а в переддень Нового року - особливо. Вихованка групи № 9 "Калинонька" (вихователь Тетяна Карпець)  Дукельська Іванна за участь у  ІІІ Міжнародному конкурсі образотворчого мистецтва  "Квітуча фантазія" отримала заслужену нагороду. Бажаємо нових перемог!

З 19.12 по 23.12 у ЗДО відбулися Новорічні ранки, під час яких малюки поринули у казкову атмосферу та перетворилися у казкових персонажів. Всі діти намагалися гарно виконувати свої ролі,щоб отримати подарунки від Святого Миколая. Всі діти були чемними та отримали заслужені подарунки.

15.11. З метою ознайомлення педагогів із інноваційною програмою "STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт" у ЗДО вихователь-методист Захарчук Р.В. було організовано і проведено інтерактивний семінар-практикум за темою:  "STREAM-освіта у дитячому садку". Альтернативна програма зацікавила педагогів.

29.11.2022р.Вихованці середньої групи №11 "Чомусики" під керівництвом вихователя Єрмаченкова А.А. створили в групі святкову атмосферу і перетворилися у казкових героїв . Гра - інсценізація за казкою "Півник і двоє мишенят" створила у малят гарний настрій.

13.12

Вихованці старших груп №6,8,9,10 вивчають традиції та звичаї українського народу: вареники ліпили, калиту пускали, в ігри грали. Весело і цікаво провели час.

05.12 - 09.12 

В рамках Всеукраїнського тижня права у ЗДО було проведені тематичні заняття, театралізовані ігри з метою вивчення прав та обов'язків дошкільнят. Закріпився тиждень музично-літературним святом в старшій групі №10 "Свої права ти добре знай, їх шануй і поважай" (вихователь Пилипчук О.Ф).