З метою формування у дітей сталої традиції до занять фізичною культурою і спортом у ЗДО 52 проведено спортивне свято "Веселі старти", у якому взяли участь 54 дитини. У програмі свята було багато розваг: загальна руханка, рухливі ігри, спортивні естафети, велоперегоги, конкурс дитячого малюнку.

Весь колектив старався. Всі хотіли вложити частинку своєї душі, любові, щоб порадувати наших захисників та привітати їх з Великоднем. Віримо у вас! Віримо у Перемогу! Все буде добре, все буде Україна!

 

Психологи, які працюють у освітніх закладах Рівного об’єдналися, аби допомогти дітям, їх батькам та іншим жителям нашого міста (у тому числі вимушено переміщеним особам) у нелегкий час війни. пра

Тож із 18 березня розпочав свою роботу проєкт "Психологічна підтримка. Освіта/Рівне". Перш за все створили аналогічні канал "Психологічна підтримка. Освіта/Рівне" у телеграмі та вайбері.

 

Приєднатися до каналу можна за посиланнями:

telegram-канал "Психологічна підтримка. Освіта/Рівне"

https://t.me/psychology_osvita

Viber-канал

https://invite.viber.com/...

Консультації психолога можна отримати за номером телефону 0682315243.

Детальніше про роботу "Психологічна підтримка. Освіта/Рівне"

http://rivnerada.gov.ua/portal/view-content/13522

Управління освіти м.Рівне

Всі старались і зробили ось таку велику фортецю. Діти будували, а вихователі прикрасили і ось що у нас вийшло. Сподіваємось на перемогу.

У рамках тематичного тижня колядки та щедрівки було організовано та проведено фестиваль «Колядуємо. Щедруємо. Радіємо. Святкуємо», під час якого діти всіх вікових груп представили свої інсценізовані програми. Переможців обрати важко, адже всі діти старались від душі.

З 21 грудня у ЗДО розпочалися Новорічні ранки, під час яких дітей чекали новорічні сюрпризи та подарунки. Діти дуже старанно готувались: вчили вірші, пісні, таночки, щоб у свято прикрашеній залі під красунею-ялинкою продемонструвати свої таланти.

 З метою обліку досвіду роботи у ЗДО було проведено практичне заняття для педагогів «Майстер-клас» з виготовлення новорічних іграшок. «Майстер-клас» підготувала вихователь Пилипчук О. Ф.

 У рамках Всеукраїнського тижня права у ЗДО було організовано та проведено «Тиждень прав дитини», під час якого педагоги готували тематичні заняття і розваги. Цікаву розвагу підготувала і провела вихователь старшої групи №7 «Пізнайки» Ірина Дукельська, під час якої за допомогою казок, в ігровій формі, діти закріпили знання про свої права.

 

Пишаємося нашими маленькими патріотами та майбутніми захисниками України! Традиційно у ЗДО до Дня збройних сил України було проведено фестиваль патріотичної пісні, у якому взяли участь вихованці середніх і старших груп.

 

Переглянути фото...

 

Завжди приємно отримувати нагороди та подарунки, а за спортивні досягнення - особливо, адже ми - садок фізкультурно- оздоровчого напрямку. Нам є ким пишатися, нам є куди прагнути! Вітаємо всіх учасників освітнього процесу з цією нагородою! Фізкульт-Ура!!!

 

Славні нащадки козацького роду, маленькі козачата старших груп ЗДО 52, гідно продемонстрували свою спритність, силу, винахідливість, дізнались багато про життя козаків, а головне - отримали урок патріотизму і показали, як сильно вони люблять рідну Україну. Козацькому роду нема переводу!

Переглянути фото...

 

08.10.2021р. свою подорож у чарівний світ казки здійснили вихованці групи # 10 "Дивасики" під керівництвом вихователя Василишин С.С., щоб навчитися  бути чемними, щирими, а не жадібними, як герої казки "Двоє жадібних ведмежат".

Переглянути фото...

 

 Вітаємо переможців спортивних змагань за звання "Краща спортивна група ЗДО-2021". Вихованці всіх старших  груп були на висоті та отримали  нагороди. Але перехідний вимпел кращої спортивної групи ЗДО отримала команда групи # 12  "Бджілки". 

Переглянути фото...

 

Мир потрібен дорослим, мир потрібен дітям, мир потрібен усім... Найбільше у світі щастя - це мир, коли люди живуть дружно і спокійно. Вихованці ЗДО 52 долучилися до Всесвітнього дня миру, який традиційно відзначається 21 вересня.

Переглянути фото...

  Цікаво, корисно та змістовно провели вихідний день вихованці старшої групи #12 "Дзвіночки" ЗДО 52. Пізнавальна екскурсія до пожежної частини подарувала багато вражень та навчила дітей з великою повагою ставитись до людей цієї героїчної професії. Організувала екскурсію вихователь Видаш О.Я. за допомогою батьків групи.

Переглянути фото...

 

 З Днем народження, країно! 30-річчя незалежності України урочисто та весело святкували всі вихованці дитячого садка! Мирного неба, гідного життя, щасливої долі та процвітання бажаємо всім українцям!

Переглянути фото...

 

 Цей тиждень був хоч і коротким, але насиченим. Після карантинної перерви діти із задоволенням прийшли до дитячого садка. Весело провели час малюки за великодніми іграми, піснями та хороводами. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Переглянути фото...

 

Земля - наш спільний дім, і нашим дітям жити в нім! У рамках Всесвітнього дня Землі до екологічної акції "Озеленення планети" долучилися вихованці ЗДО 52.

Переглянути фото...

 

Весь наш великий колектив ( вихованці, батьки та працівники ЗДО) долучилися до благодійної акції "Вервечка добра" разом з фондом "Скарбниця надії" на допомогу онкохворим діткам. Дякуємо всім небайдужим! Особлива подяка батькам груп № 3,4,7,8,9,10,12,14! Поспішайте творити добро - чужого горя не буває!

 08 квітня 2021 року у ЗДО відбулося онлайн-засідання професійної спільноти вихователів міста з питання: «Формування бережного ставлення до рідної природи  через призму парціальної програми з народознавства «Рівнезнавство». До підготовки засідання долучилися всі педагогічні працівники ЗДО. Доповідь-презентацію з досвіду роботи ЗДО підготувала вихователь-методист Захарчук Р.В. Інтегровані заняття в середній та старшій групах підготували і провели досвідчені педагоги: спеціаліст вищої категорії, вихователь групи № 14 Олексін Т.М. та спеціаліст вищої категорії, «вихователь-методист», вихователь старшої групи № 13 Дідух А.В. Вихователі виготовили багато наочного дидактичного матеріалу, який був представлений на виставці: лепбуки «Природні скарби Рівненщини», «Природа Рівненщини», «Птахи рідного краю», дидактичні ігри, пазли, лото. У ЗДО також була оформлена виставка дитячих малюнків «Ялюблю своє рідне місто» та фотовиставка «Подорожуємо Рівненщиною».

Переглянути фото...

 З метою впровадження в практику роботи   з дітьми    кольоротерапію як методику покращення  здоров’я за допомогою  кольорів, використання педагогічних можливостей кольору для розвитку пізнавальних здібностей дітей, мовлення, мислення, пам’яті, уважності, ейдетичних здібностей, креативності, розвитку естетичного смаку, творчого потенціалу дітей, збагачення позитивного емоційного досвіду, розвитку у дітей сенсорного сприйняття кольору, розкриття резервів дитини у кольорі та вміння винаходити способи колористичного рішення та виражати себе через колір у ЗДО з 22 по 26 березня був проведений кольоровий тиждень.

Переглянути фото...

 24 березня 2021 року у середній групі № 14 «Дивосвіт» відбулося чудове музично-літературне свято зустрічі птахів «Пташок зустрічаю з теплого краю», яке підготувала і провела вихователь Короляк Н.Ю., музичний супровід Меркулова С.М. Святково незвично прикрашена зала, чудові костюми, сюрпризи створили дійсно веселий настрій у всіх присутніх. Як багато всього знають діти про птахів:  вірші, загадки, прислів’я, приказки, легенди, рухливі ігри, пальчикові ігри, мовленнєві ігри-речитативи, пісні, хороводи, а ще вони вміють відгадувати назви птахів за їх співом.

Переглянути фото...