З 05.11 по 08.11.2019р. у ЗДО проводилось «Свято Осені» в групах молодшого, середнього та старшого дошкільного віку. Під час  ранків діти демонстрували свої таланти в процесі різноманітної діяльності: розповідання віршів, грі на музичних інструментах, драматизацій улюблених казок, співів, веселих ігор та таночків.  За це  вони отримали найвищі оцінки, адже глядачі (мами і тата) не шкодували для малечі своїх аплодисментів.

Переглянути фото...

 01 листопада 2019 року у ЗДО проводився тематичний день здоров’я «Щоб рости міцними й дужими. З вітамінами ми дружимо». Цікаві фізкультурні розваги для дітей молодших груп приготували вихователі Видаш О.Я., середніх груп Семенюк Г.І., Князєва Л.М. , старших груп Пилипчук О.Ф., Скиба О.П.

Переглянути фото...

 31 жовтня 2019 року відбулося засідання творчої групи з впровадження педагогічного досвіду вихователя Дідух А.В. з питання: «Театралізована діяльність як засіб духовного збагачення дітей дошкільного віку».  Під час засідання педагоги познайомились з  цікавою інноваційною технологією «плейбек-театр», мали можливість на практиці взяти участь у виставі традиційного театру та «плейбек-театру», познайомились з цікавими авторськими доробками Дідух Алли Валентинівни та отримали цікаві рекомендації від «вихователя-методиста».

Переглянути фото...

 30 жовтня у ЗДО відбувся фестиваль патріотичної пісні «Від серця пісня лине про рідну Україну», у якому взяли участь вихованці середніх та старших груп. Всі діти гарно підготувалися і отримали подарунки та подяки.

Переглянути фото...

 16 жовтня 2019 року вихованці старшої групи №8 "Джерельце" висадили у куточку лісу біля ЗДО 2 куща калини та 3 туї. Дерева для ЗДО подарувала сім'я Грицайчука Володимира, вихованця гр.№8.

Переглянути фото...

 15 жовтня у ЗДО було організовано і проведено музично-спортивну розвагу: "Козаками хочемо ми стати рідну Україну захищати" до Дня захисника України. У заході взяли участь вихованці старших груп №6, 8, 9, 10.

Переглянути фото...

 09 жовтня у ЗДО відбулося засідання методичного об'єднання інструкторів з фізкультури з питання: "Створення здоров'язбережувального середовища за допомогою нестандартних фізкультурних посібників".

Переглянути фото...

 23 вересня 2019 року у ЗДО відбулися загальні батьківські збори за участю депутата Андрія Кузьмича, автора громадського проекту "Будівництво ігрового майданчика на території ЗДО"

Переглянути фото...

 22 вересня 2019 року у парку Просвіти, що на мікрорайоні "Північний", відбулося свято Просвіти, під час якого жителі мікрорайону мали можливість порозважатися та покуштувати справжній козацький куліш від працівників ЗДО №52. 

Переглянути фото...

 Всеукраїнський день фізичної культури і спорту вихованці дитячого садка зустріли веселим фізкультурним святом «Веселі старти». У змаганнях та естафетах брали участь діти груп №6,8,9,10. Переможний вимпел виборола команда «Блискавка» групи №10. Але всі команди отримали дипломи про активну участь у фізкультурному святі.

Переглянути фото...

 

2 вересня 2019 року вихованці старших груп зібралися у музичній залі, щоб урочисто і весело відсвяткувати День знань.

Переглянути фото...

 

Вихованець старшої групи №7 Малафей Матвій під час святкування "Дня тата" отримав грамоту за І місце у конкурсі "Я малюю тата". Щиро вітаємо нашого переможця!

 Весело закінчився навчальний рік у дитячому садку. В останній день роботи ЗДО було організовано та проведено тематичний день здоров'я "Добре слово лікує, а погане - руйнує", який підготували вихователі Олексієвець Т.С., В'юн Г.В., Кірікова С.В., Семенюк Г.І.

Переглянути фото...

 Цікавими і незабутніми залишаться у пам'яті випускників їх останній святковий ранок. Багато нових традицій започаткували педагоги під час проведення свят: це і створення "тунелю" вишитих рушників (гр.№14), і акція "Посади на пам'ять дерево випускника" (гр.№7), і зворушливий вальс у виконанні дівчаток та їх батьків (гр.№12). Тематика випускних ранків - кінофестиваль, під час якого було продемонстровано найкращі фільми з життя дітей у ЗДО за останні чотири роки.

Переглянути фото...

 

22 - 24 травня 2019 року у ЗДО відбулися підсумкові заняття в групах раннього віку. Свої перші досягнення маленькі вихованці демонстрували перед своїми батьками під час цікавих ігор та завдань.

Переглянути фото...

 

16 травня 2019 року спортивна команда "Грайлики" ЗДО №52 взяла участь у спортивних змаганнях між закладами дошкільної освіти мікрорайону. Одне з призових місць наше! Вітаємо всіх учасників команди "Грайлики" з їх черговою перемогою.

Переглянути фото...

 

15 травня 2019 року весело та цікаво провели родинні спортивні свята до Дня сім'ї вихованці та їх батьки старших груп №7, 12, 14.

Переглянути фото...

 Закінчилися Великодні свята, але святкування продовжуються. Вихованці ЗДО 03.05.2019р. зібралися усі у святковій залі, щоб привітати всіх із чудовими Великодніми святами. Лунали вірші, пісні, веснянки. Веселі ігри з писанками, руханки створили святковий настрій у всіх присутніх в залі. Христос Воскрес!

Переглянути фото...

  З 22.04.2019р. по 26.04.2019р. у ЗДО пройшов Тиждень безпеки дитини, впродовж якого у цікавій ігровій формі діти вивчали правила безпеки. А також відбулася зустріч із працівниками патрульної поліції. Всі діти були були в захваті від спілкування з поліцейськими та пообіцяли ніколи не порушувати правила дорожнього руху.

Переглянути фото...

  10 квітня 2019 року у ЗДО відбулося друге засідання семінару-практикуму з питання «Формування ціннісних орієнтацій дошкільників відповідно до основних вимог Базового компоненту дошкільної освіти».

Під час теоретичної частини педагоги ознайомилися із психолого-педагогічним супроводом становлення базових цінностей дошкільників, приймали активну участь у інтерактивних вправах, працювали в групах під час прийому «кубування».

Під час практичної частини переглянули заняття етичного змісту в гр. №4 (вихователь В’юн Г.В.), гр. №10 (вихователь Олінчук О.В.), гр.№8 (інструктор з фізкультури Наумець Н.А.), зміст яких був спрямованим на виховання у дітей гостинності, працелюбності, совісності.

«Рефлексійна мішень» дала можливість оцінити участь кожного педагога у роботі семінару-практикуму.

Переглянути фото...

 З нагоди Всесвітнього дня здоров'я 10 квітня 2019 року у ЗДО було проведено фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров'я", у якому взяли участь всі вихованці закладу у кількості 360 дітей, працівники колективу та волонтери. Всього 387 людей вийшли на спортивний майданчик заради оздоровлення.

 19  березня 2019 року діти дошкільних груп взяли участь у традиційному конкурсі читців віршів Шевченка. Дуже добре підготувалися вихованці середніх та старших груп № 6,8,9,10,12,14. Та найбільше глядачі аплодували самим маленьким учасникам конкурсу: вихованцям молодших груп № 5,11, які вперше брали участь у конкурсі. Всі учасники отримали не тільки аплодисменти, але й нагороду. А цього року це були дитячі книжки з  творами рівненських поетів. На згадку традиційно всі учасники сфотографувалися. 

Переглянути фото...