14.02.2020р. у ЗДО вихованці старших груп взяли участь у спортивній розвазі «Як Зима з Весною сперечалися та у настроях змагалися». Веселі ігри, естафети, хороводи, частування смаколиками сприяли піднесеному настрою. Діти з нетерпінням чекають приходу Весни, тому з інтересом спостерігали, як горить опудало Зими на вулиці.

Переглянути фото...

 З 21.12 по 28.12.2019р. у ЗДО відбулися Новорічні ранки. Дуже ретельно готувалися до Новорічних свят вихованці ЗДО. Всі ранки пройшли на високому методичному рівні, емоційному підйомі за активної участі батьків.

Переглянути фото...

 19.12.2019р. цікаве дійство з веселими іграми та показом театру було організовано для вихованців ЗДО. Радісний настрій, веселі ігри створили атмосферу свята у залі, а в групах на дітей чекало солодке медове печиво від шеф-кухаря ЗДО.

 

Вивчення традицій українського народу є одним із завдань ЗДО. 13 грудня 2019р. цікаво і креативно пройшла літературна розвага "Андріївські вечорниці" в групі №9 "Калинонька". Ось так в ігровій формі можна залучити дітей до традицій українців.

Переглянути фото...

 12.12.2019р. у ЗДО відбулося чергове засідання школи ППД під керівництвом вихователя Пилипчук О.Ф. Під час засідання педагоги ознайомились з новими зображувальними техніками та прикрасили своїми роботами інтер'єр ЗДО.

Переглянути фото...

 05.12.2019р. у ЗДО пройшов тематичний тиждень права, під час якого діти вивчали свої права і обов’язки. Цікава літертурно-музична розвага пройшла у старшій групі №9 «Калинонька» за темою «Свої права ти добре знай, їх шануй і поважай» (вихователі Омарова О.А., Стеблевець Ю.В., музичний керівник Павлюк Л.І.).

Переглянути фото...

 

04.12.2019р. весело пройшов тематичний день здоров’я «Рослин цілющих є багато, їх малятам треба знати» в молодших групах №7,12. Підготувала та провела фізкультурну розвагу вихователь Вознюк О.Ю.

Переглянути фото...

 29.11.2019р. у ЗДО відбувся колективний перегляд навчально-розвивальних заходів: сюжетно-рольової гри «Подорож в село до бабусі» в середній групі №4 «Веселі малюки» під керівництвом вихователя В’юн Г.В.; інтерактивної гри за мотивами казки «Ріпка» в середній групі №13 (вихователь Білоус О.М.). педагоги мали можливість оцінити роботу педагогів, що атестуються та перейняти досвід своїх колег.

Переглянути фото...

 28.11.2019р. весело і цікаво пройшла розвага у молодшій групі №7 «Пізнайки». Діти із задоволенням взяли участь у театралізованому дійстві за казкою «Рукавичка». Підготували та провели розвагу вихователі Карпець Т.В., Синявська Н.А. та музичний керівник Павлюк Л.І.

Переглянути фото...

 27.11.2019р. в групі №14 відбулася гра-інсценізація за казкою «Ріпка». Маленькі артисти продемонстрували батькам свої артистичні здібності. Підготувала розвагу з дітьми вихователь Короляк Н.Ю., музичний супровід здійснювала музичний керівник Меркулова С.М.

Переглянути фото...

 26.11.2019р. в інклюзивній молодшій групі №12 «Дзвіночки» відбулася розвага за темою «Театралізована гра за казкою «Колобок». Провела розвагу вихователь Вознюк О.Ю.

 22.11.2019р. цікаво пройшло інтегроване заняття в старшій групі №6 «Грайлики-читайлики», під час якого діти побували в бабусиній світлиці, яку допомогли створити в групі батьки за допомогою сімейних вишитих реліквій, оберегів. Під час заняття вихователь використала багато цікавих ігрових прийомів та народних ігор, а також сучасні ігри М.Воскобовича під час продуктивної діяльності.

Переглянути фото...

 Родинне свято «Без верби і калини немає України» відбулося 21.11.2019р. в старшій групі №10 «Дивасики». Діти і батьки приймали активну участь. Особлива подяка сім’ї Рущак за розповіді легенд про народні символи України. Підготували свято педагоги Пилипчук О.Ф., Олінчук О.В.

Переглянути фото...

 Інтерактивна консультація з елементами тренінгу «Ігрові можливості конструктора «LEGO»  відбулася у ЗДО 20.11.2019р. Вихователь-методист Захарчук Р.В. познайомила педагогів з цікавими прийомами та розвивальими можливостями конструктора LEGO. Педагоги із задоволенням застосовували отримані знання на практиці під час тренінгу.

Переглянути фото...

 З 05.11 по 08.11.2019р. у ЗДО проводилось «Свято Осені» в групах молодшого, середнього та старшого дошкільного віку. Під час  ранків діти демонстрували свої таланти в процесі різноманітної діяльності: розповідання віршів, грі на музичних інструментах, драматизацій улюблених казок, співів, веселих ігор та таночків.  За це  вони отримали найвищі оцінки, адже глядачі (мами і тата) не шкодували для малечі своїх аплодисментів.

Переглянути фото...

 01 листопада 2019 року у ЗДО проводився тематичний день здоров’я «Щоб рости міцними й дужими. З вітамінами ми дружимо». Цікаві фізкультурні розваги для дітей молодших груп приготували вихователі Видаш О.Я., середніх груп Семенюк Г.І., Князєва Л.М. , старших груп Пилипчук О.Ф., Скиба О.П.

Переглянути фото...

 31 жовтня 2019 року відбулося засідання творчої групи з впровадження педагогічного досвіду вихователя Дідух А.В. з питання: «Театралізована діяльність як засіб духовного збагачення дітей дошкільного віку».  Під час засідання педагоги познайомились з  цікавою інноваційною технологією «плейбек-театр», мали можливість на практиці взяти участь у виставі традиційного театру та «плейбек-театру», познайомились з цікавими авторськими доробками Дідух Алли Валентинівни та отримали цікаві рекомендації від «вихователя-методиста».

Переглянути фото...

 30 жовтня у ЗДО відбувся фестиваль патріотичної пісні «Від серця пісня лине про рідну Україну», у якому взяли участь вихованці середніх та старших груп. Всі діти гарно підготувалися і отримали подарунки та подяки.

Переглянути фото...

 16 жовтня 2019 року вихованці старшої групи №8 "Джерельце" висадили у куточку лісу біля ЗДО 2 куща калини та 3 туї. Дерева для ЗДО подарувала сім'я Грицайчука Володимира, вихованця гр.№8.

Переглянути фото...

 15 жовтня у ЗДО було організовано і проведено музично-спортивну розвагу: "Козаками хочемо ми стати рідну Україну захищати" до Дня захисника України. У заході взяли участь вихованці старших груп №6, 8, 9, 10.

Переглянути фото...

 09 жовтня у ЗДО відбулося засідання методичного об'єднання інструкторів з фізкультури з питання: "Створення здоров'язбережувального середовища за допомогою нестандартних фізкультурних посібників".

Переглянути фото...

 23 вересня 2019 року у ЗДО відбулися загальні батьківські збори за участю депутата Андрія Кузьмича, автора громадського проекту "Будівництво ігрового майданчика на території ЗДО"

Переглянути фото...

 22 вересня 2019 року у парку Просвіти, що на мікрорайоні "Північний", відбулося свято Просвіти, під час якого жителі мікрорайону мали можливість порозважатися та покуштувати справжній козацький куліш від працівників ЗДО №52. 

Переглянути фото...