З 20.12 по 28.12.2018р. у закладі відбулися  традиційні  Новорічні свята. У  теплій радісній атмосфері   діти всіх вікових груп з нетерпінням чекали казкових див та чарівних героїв з подарунками. Всі діти ретельно готувалися до свята: вчили вірші, пісні, таночки. Батьки вихованців приймали активну участь у казкових дійствах.

Переглянути фото...

 

19 грудня 2018 року  у день Святого Миколая  діти мали можливість переглянути казкову виставу, погратися та поспівати з казковими героями  та отримали довгоочікувані подарунки  від Святого Миколая.

 

 

   13.12.2018р. у місті було проведено Благодійний різдв’яний ярмарок на підтримку онкохворих дітей. Батьки, діти та педагоги ЗДО №52 активно долучилися до участі у цьому заході, підготувавши новорічно-різдв’яні сувеніри, солодощі тощо для продажу та взяли активну участь у зборі коштів. Зібрані кошти у сумі 8203 грн. були передані у ЗДО №29 на лікування онкохворого Поліщука Тимофія, 2014 р.н. Дякуємо всім, хто долучився до участі у ярмарку.

Переглянути фото...

  04 грудня 2018 року у ЗДО відбулася прем’єра казки «Колосок» за участю вихованців молодшої групи № 13 «Подоляночка». У ролі казкарів виступили вихователі групи Дідух Алла Валентинівна та Білоус Ольга Анатоліївна. Головні ролі у казці виконували: Герасимчук Яна («Курочка»), Сидорчук Богдан («Круть»), Рабешко Ангеліна («Верть»). Хоч головних героїв у цій казці небагато, та всі діти були задіяні у постановці (співали пісні, розповідали потішки, гралися в рухливі ігри, грали у оркестрі). Всі артисти отримали аплодисменти від вдячних глядачів та частування (калачі) від головної героїні казки Курочки.

Переглянути фото...

  30 листопада 2018 року проводився  тематичний День здоров’я «Лікарські рослини в житті людини». У цей день діти не просто займались спортом та фізкультурою, а й познайомились із лікарськими властивостями деяких рослин. Після фізкультурної розваги було частування вітамінним чаєм з шипшини. Фізкультурні розваги для дітей готували та провели вихователі Дідух А.В. (молодші групи № 11 і 13), Боровик Г.М. (молодші групи № 4 і 5), Ткач Л.О. (середні групи № 8 і 9), Олінчук О.В. (середні групи № 6 і 10), Вознюк О.Ю. (старші групи № 7 і 12), Короляк Н.Ю. (старша група № 14), Упродовж всього дня діти були  задіяні у спортивних розвагах, естафетах, фізкультурних заняттях. З дітьми проводились  бесіди з теми «Основи здоров’я», рухливі ігри, малі фізкультурно-оздоровчі форми роботи, такі як: фізкультпаузи, міогімнастика, дихальна гімнастика, кріотерапія, піскова терапія, пальчикові ігри, різні види масажів та інше. Діти із задоволенням займались самостійною руховою діяльністю, адже в дошкільному закладі створено для цього всі необхідні умови: велика спортивна зала, центри самостійної рухової діяльності у кожній віковій групі, достатня кількість спортивних атрибутів та ігор.   

Переглянути фото...

   22-23 листопада 2018 року у закладі було організовано та проведено колективний перегляд занять та інших заходів до педагогічної ради, яка присвячена  питанню формування моральної вихованості дошкільників засобами художньої літератури. У колективному перегляді брали участь всі педагоги ЗДО. Вихователь середньої групи № 6 Кірікова С.В., спеціаліст вищої категорії провела заняття з теми: «Бесіда-обговорення художнього твору Лесі Українки «Три метелики» з опорою на картину», вихователь старшої групи № 7 Немира І.О., спеціаліст ІІ категорії , підготувала заняття з теми: «Морально-етична бесіда за темою: «Любов до мами» (за казкою В.Сухомлинського «Сьома дочка»)», музичний керівник Павлюк Л.І. підготувала музично-літературну розвагу за казкою «Ріпка» (за І.Франком). Всі заходи були проведені на високому методичному рівні з використанням інноваційних технологій та мультимедійних засобів та були високо оцінені учасниками колективного перегляду. 

Переглянути фото...

 15 листопада 2018 року у старшій групі №12 «Дзвіночки» відбулося чудове родинне свято, під час якого діти демонстрували свої знання про народні символи України – вербу і калину, співові та танцювальні навички. Навіть спробували побути у ролі журналістів під час інтерв’ю з батьками. Запальні таночки, веселі ігри, вірші, жарти, караоке та спечений батьками коровай з вітамінним чаєм створили теплу родинну атмосферу у залі.

Переглянути фото...

 

15 листопада 2018р. у ЗДО відбулося засідання школи педагогічного досвіду, під час якого вихователь Пилипчук О.Ф. ділилась досвідом роботи з навчання дітей зображувальних навичок та розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку. Під час практикуму педагоги створили цікаві авторські творчі роботи у новій техніці.

Переглянути фото...

 

12 листопада 2018 року до 100-річчя з Дня народження В.Сухомлинського у ЗДО було проведено педагогічні читання, присвячені літературній та педагогічній спадщині великого педагога і гуманіста Василя Сухомлинського.

Переглянути фото...

 09 листопада 2018 року у день української писемності та мови у закладі було організовано серед вихованців середніх та старших груп Фестиваль української пісні. Захід підготували та провели музичні керівники В.О.Федорович, Л.І.Павлюк та педагоги груп №6 Кірікова С.В., гр.№7 – Немира І.О., гр.№8 – Скиба О.П., гр.№9 – Ткач Л.О., гр.№10 – Пилипчук О.Ф., гр.№12 – Видаш О.Я., гр.№14 – Короляк Н.Ю. Всі діти гарно підготувалися та представили свої пісні, за що отримали цінні призи у вигляді ігор від директора ЗДО Стасюк С.М.

Переглянути фото...

 08.11.2018р. У рамках дня української писемності і мови в групі №7 було проведено показове заняття з мовленнєвого розвитку для вчителів нової української школи №25 з теми: «Осені на допомогу». Заняття проводила молодий перспективний педагог Немира І.О. Під час заняття вихователь використала інноваційні підходи до мовленнєвого розвитку старших дошкільнят – ІКТ-технології, дослідницько-пошукову діяльність, мнемотаблиці. Але головне те, що педагог виховувала у дітей любов до рідної мови.

Переглянути фото...

 01.11.2018р. Відбувся тематичний День Здоров’я «Вітаміни ми вживаємо і здоровими зростаємо». Фізкультурні розваги готували педагоги Князєва Л.М., Пилипчук О.Ф., Семенюк Г.І., Видаш О.Я., Скиба О.П. Участь у спортивних розвагах брали всі вихованці ЗДО. Веселі ігри, спортивні розваги, естафети, казкові герої, вітамінний напій створили гарний настрій у дітей та дорослих на цілий день.

Переглянути фото...

 31 жовтня 2018р. у ЗДО відбулося засідання семінару-практикуму для педагогів за темою: «Формування ціннісних орієнтацій дошкільників відповідно до основних вимог Базового компоненту дошкільної освіти». До семінару-практикуму було переглянуто заняття з розвитку етичних уявлень з теми «Доброта і злість» за казкою З.Катаєва «Квітка-семицвітка», яке підготувала вихователь старшої групи №7 Синявська Н.А., та  заняття з теми: «Щедрість і жадібність» за казкою «Двоє жадібних ведмежат» вихователь середньої групи №6 Павелко Г.Б. під час теоретичної частини педагоги отримали багато цікавої інформації, брали участь у дослідницько-пошуковій діяльності, інтерактивних іграх.

Переглянути фото...

 З 23.10.2018р. по 31.10.2018р. традиційно у  ЗДО пройшли святкові осінні ранки, під час яких діти ярмаркували та продемонстрували безліч своїх талантів у читанні віршів, розповіданні легенд, прислів’їв, прикмет і загадок, драматизації казок, музичної та ігрової діяльності. Велика подяка батькам за святкові костюми дітей та педагогам, які створили у музичній залі святкову атмосферу.

Переглянути фото...

 22.10.2018р. У ЗДО відбулося засідання школи педагогічного досвіду, під час якого вихователь вищої категорії, «вихователь-методист» Дідух А.В. надала «майстер-клас» для педагогів садка з питання використання театралізованої діяльності у ЗДО та познайомила педагогів із журналом «Методична скарбничка вихователя дитячого садка» в якому надруковані матеріали з досвіду роботи педагога над проектом «Вірш у подарунок».

Переглянути фото...

 

У Святий День Пресвятої Богородиці, всі українці відмічають День козацтва та День захисника України. 16 жовтня 2018 року вихованці ЗДО старших груп також показали свій козацький дух, гарт, фізичну підготовку, спритність та бажання захищати свою рідну Україну під час музично-літературної розваги «Козаками хочемо ми стати, рідну Україну захищати».

Переглянути фото...

 Всеукраїнський день дошкілля святкується в Україні в останню неділю вересня. Нормативним підґрунтям свята є постанова Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року» та резолюція І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти.

Цей день відзначається задля підняття престижності професії педагога дошкільного навчального закладу, визначення та об’єднання потенціалу дошкільної освіти різних регіонів України, яка стала обов'язковою з 2010 року.

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи.

Бути вихователем – високе покликання і глибока повага. 

Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального 

Вітаємо всіх працівників  дошкільного закладу з чудовим професійним святом і бажаємо вам миру, радості, міцного здоров’я, натхнення, творчих злетів і більше приємних моментів у вашій щоденній благородній праці!У особливий День  Дошкілля  педагоги нашого дошкільного закладу отримали  високі нагороди за свою творчу працю: завідувач ДНЗ Стасюк Світлана Михайлівна нагороджена Почесною грамотою Рівненської обласної державної адміністрації, вихователь Олексієвець Тетяна Сергіївна нагороджена Подякою Міністерства освіти і науки України, вихователь Павлюк Людмила Василівна , шеф-кухар Кузьмарук Ольга Іванівна нагороджені Грамотою управління освіти Рівненського міського виконавчого комітету.і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя і наша надія.

 

 18 вересня 2018 року у ДНЗ традиційно відбулися фізкультурні змагання на звання "Краща спортивна група ДНЗ". За перемогу змагалися вихованці старших груп №7, 12, 14. Всі діти отримали заохочувальні призи, але вимпел цього разу дістався вихованцям групи №14 "Дивосвіт" (вихователь Короляк Н.Ю.)

Переглянути фото...

    У 2018 році   дошкільний навчальний заклад випускає до школи вихованців  чотирьох старших груп № 4, № 5, № 11, № 13. Останнє свято в дитячому садку  залишиться у пам’яті дітей та їх батьків надовго. В кожній групі свято було особливим.  Адже  музичні керівники  Польова Ю.В. (гр.№ 4), Павлюк Л.І. (гр.№ 11), Меркулова С.М. (гр.№ 13), Федорович В.О. (гр.№ 5) та вихователі груп  приложили для цього багато зусиль: святковий одяг, гарний настрій, прикрашена музична зала, перший у житті вальс, чарівні кульки з бажаннями дітей у небі…

   15.05.2018р. весело та по-спортивному пройшов День сім'ї у дитячому садку. Вихованці груп №4, №11 та їх батьки взяли участь у спортивному родинному святі "Тато, мама і я - разом спортивна сім'я". Цікаві змагання принесли гарний настрій, позитивні емоції усім присутнім у залі. Перемогу у змаганнях отримала спортивна команда "Стрімкі ластівки" групи №4, але переможених не було, адже нагороди отримали всі учасники свята.

Переглянути фото... 

   

14.05.2018р. традиційно у ДНЗ вихованці дошкільних груп взяли участь у святі Матері. Гарні вірші, слова подяки, пісні та таночки приймали у подарунок мами від своїх дітей.

Переглянути фото...

30 березня 2018 року цікаво і незвично пройшов День здоров'я у дитячому садку. До дітей у гості завітали футбольні тренери Олег та Дмитро, які провели розминку та "майстер-клас"з футболу. І хлопчики, і дівчатка приймали активну участь у естафетах з м'ячем. Батьки, які були присутні в залі, отримали сертифікати на 2 безкоштовні заняття у "Академії футболу".

Переглянути фото...

 28.03.2018 рокуу ДНЗ відбулася музично-літературна розвага "Птахів зустрічаю з теплого краю". Діти та батьки побачили цікаву театралізовану виставу у виконанні дітей середньої групи №7 "Пізнайки" про те, як у чарівне місто Птахоград повертались птахи з вирію. Національний колорит свята дуже сподобався гостям із Канади, які були присутні в залі. Закінчилося свято зустрічі птахів частуванням здобними "жайворонками", які діти "пекли" у печі. 

Переглянути фото...

 З 01.03.2018р. по 07.03.2018р. у ДНЗ пройшли святкові ранки «Весна і мама»,  під час яких діти  демонстрували свої музичні та літературні таланти, згадували творчість Великого Кобзаря, водили хороводи-веснянки, готували подарунки своїми руками для любих матусь і бабусь. Батьки та гості  приймали активну участь у святах: грали у оркестрі разом зі своїми дітками мами групи № 2, 6, танцювали танок зі стрічками разом з дітьми мами групи № 13, відгадували за описом свої портрети мами групи № 10, брали участь у інтерв’ю мами групи № 11, змагалися у першості на виконання домашніх справ батьки групи № 4, 9,  підспівували дітям та розповідали прикмети весни гості групи № 8. Свята пройшли у теплій родинній атмосфері.

Переглянути фото...

 21 лютого 2018 року  у всьому світі відзначається день рідної мови,  вихователі ДНЗ підготували та провели тематичні заняття з розвитку мовлення, у старшій групі № 11 «Чомусики» відбулося Свято рідної мови, в якому були задіяні вихованці  та їх батьки. Під час свята  діти продемонстрували своїм батькам всі багатства рідної мови: вірші, пісні, хороводи, легенди, загадки, приказки, народні ігри. 

Переглянути фото...

 На звернення національного координатора Всесвітнього фонду природи (WWF) у суботу 24 березня 2018 року о 20:30 год. в Україні проводиться  всесвітня кампанії Година Землі. Люди  у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об'єднаних дій людей збереження природи нашої Планети.

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії, з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році акція поширилась світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів осіб у 35 країнах світу. Україна приєдналась до всесвітньої кампанії у 2009 році.

У минулому році до акції приєднались понад 7 тисяч міст у 187 країнах по всьому світу. В Україні до кампанії долучилися більше 50 міст та містечок.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, установи, організації у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на зв'язок людини з природою і негативного впливу споживацьких звичок на Планету.

Управління освіти пропонує долучитися до розповсюдження інформації про Годину Землі серед дітей, їх батьків та взяти участь в компанії 24 березня 2018р. о 20:30 год., вимкнувши світло і електричні прилади, які не є суттєво важливими, на одну годину. Це сприятиме збереженню довкілля.