30.03.2017р. в ДНЗ відбувся  тематичний день здоров’я «Посміхнись і день світлішим стане», у якому  взяли участь діти всіх дошкільних груп. Готували розваги до дня здоровʼя вихователі Вʼюн Г.В., Дідух А.В., Заяць Л.І. Діти середньої групи № 13 допомагали казковим героям: Зайчику – Дмитро Т., Сашко С.; Білочці - Яна Б.; Царівні Несміяні – Марійка В., вчили їх бути добрими, веселими і завжди миритися та  посміхатися. На святі прозвучали вірші, гуморески, які розповідали Ілля П., Соломія К., Денис Т.; діти давали розумні поради Христина Ж., Софія М., Дмитро А. та розповідали прислів’я. Діти старших груп №8,10 весело провели час із Клоуном, який запросив їх до цирку.  Діти з задоволенням грали у цікаві спортивні ігри та приймали участь у естафетах.

Переглянути фото...