З 01.03.2018р. по 07.03.2018р. у ДНЗ пройшли святкові ранки «Весна і мама»,  під час яких діти  демонстрували свої музичні та літературні таланти, згадували творчість Великого Кобзаря, водили хороводи-веснянки, готували подарунки своїми руками для любих матусь і бабусь. Батьки та гості  приймали активну участь у святах: грали у оркестрі разом зі своїми дітками мами групи № 2, 6, танцювали танок зі стрічками разом з дітьми мами групи № 13, відгадували за описом свої портрети мами групи № 10, брали участь у інтерв’ю мами групи № 11, змагалися у першості на виконання домашніх справ батьки групи № 4, 9,  підспівували дітям та розповідали прикмети весни гості групи № 8. Свята пройшли у теплій родинній атмосфері.

Переглянути фото...