Всеукраїнський день дошкілля святкується в Україні в останню неділю вересня. Нормативним підґрунтям свята є постанова Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року» та резолюція І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти.

Цей день відзначається задля підняття престижності професії педагога дошкільного навчального закладу, визначення та об’єднання потенціалу дошкільної освіти різних регіонів України, яка стала обов'язковою з 2010 року.

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи.

Бути вихователем – високе покликання і глибока повага. 

Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального 

Вітаємо всіх працівників  дошкільного закладу з чудовим професійним святом і бажаємо вам миру, радості, міцного здоров’я, натхнення, творчих злетів і більше приємних моментів у вашій щоденній благородній праці!У особливий День  Дошкілля  педагоги нашого дошкільного закладу отримали  високі нагороди за свою творчу працю: завідувач ДНЗ Стасюк Світлана Михайлівна нагороджена Почесною грамотою Рівненської обласної державної адміністрації, вихователь Олексієвець Тетяна Сергіївна нагороджена Подякою Міністерства освіти і науки України, вихователь Павлюк Людмила Василівна , шеф-кухар Кузьмарук Ольга Іванівна нагороджені Грамотою управління освіти Рівненського міського виконавчого комітету.і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя і наша надія.