Перелік додаткових освітніх та інших послуг,
їх вартість, порядок надання та оплати

З 15.11.2023р. у ЗДО № 52 фізкультурно-оздоровчого напрямку  надаються додаткові освітні платні послуги, які не визначені Базовим компонентом дошкільної освіти.

Додатковими освітніми платними послугами, наданими закладом дошкільної освіти № 52 Рівненської міської ради є заняття в гуртках освітньої діяльності, пов’язаних з поглибленим інтелектуальним, естетичним та фізичним розвитком дітей, їх підготовкою до навчання в школі, до яких відповідно вищесказаних переліком платних послуг відносяться:

• Гурток з навчання читання – вартість 200 грн.;
  • Логіко-математичний гурток – вартість 200 грн.

Додаткові освітні платні послуги, які не визначені Базовим компонентом дошкільної освіти, вводяться лише за бажанням одного з батьків або іншого законного представника дитини на основі угоди одного із батьків або іншого законного представника дитини  та закладом дошкільної освіти у межах гранично допустимого навантаження дитини.

Надання додаткових освітніх платних послуг здійснюється відповідно до розроблених програм, затверджених МОН України, педагогічною радою закладу.

До надання  додаткових освітніх платних послуг залучаються  особи, які мають відповідну вищу педагогічну або середню спеціальну освіту, забезпечують результативність та якість роботи, а також фізичний та психічний стан, який дозволяє виконувати професійні обов’язки.

До надання додаткових освітніх платних послуг залучаються педагогічні працівники закладу за наявності необхідної кваліфікації або спеціалісти відповідного фаху (на підставі трудового договору).

Підставою для надання додаткових освітніх платних послуг є;

• Заява одного з батьків або іншого законного представника дитини, де перераховано види та кількість послуг, які вони мають отримати;
  • Двосторонній договір між батьками та закладом дошкільної освіти про надання додаткових освітніх платних послуг.

Встановлення  вартості платної освітньої послуги здійснюється на базі економічно-обґрунтованих витрат, пов’язаних з наданням та обрахованих у порядку, передбаченому наказом № 736/902/758 від 23.07.2010р.

Оплата за додаткові освітні платні послуги здійснюється за батьківські кошти, відповідно до калькуляції, у безготівковому порядку.

Відмова одного з батьків або іншого законного представника дитини від запропонованих додаткових освітніх платних послуг не може бути підставою для відрахування дитини із закладу дошкільної освіти.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО НАДАННЯ ДОДАТКОВИХ ОСВІТНІХ ПЛАТНИХ ПОСЛУГ ЗДО№52

ЗРАЗОК ДОГОВОРУ ПРО НАДАННЯ ДОДАТКОВИХ ОСВІТНІХ ПЛАТНИХ ПОСЛУГ

ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту»:

Розділ II. Навчальні заклади системи дошкільної освіти, їх повноваження

статті 11. Заклад дошкільної освіти та його повноваження п.2. Заклад дошкільної освіти:

- задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти.

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №52 фізкультурно-оздоровчого напрямку Рівненської міської ради задовольняє потреби громадян території м.Рівне у здобутті дошкільної освіти.

Кількість дітей у закладі

Проектна потужність – 320 місць

Загальна кількість дітей в закладі - 420

Дітей груп раннього віку - 77