ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту»:

Розділ II. Навчальні заклади системи дошкільної освіти, їх повноваження

статті 11. Заклад дошкільної освіти та його повноваження п.2. Заклад дошкільної освіти:

- задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти.

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №52 фізкультурно-оздоровчого напрямку Рівненської міської ради задовольняє потреби громадян території м.Рівне у здобутті дошкільної освіти.

Кількість дітей у закладі

Проектна потужність – 320 місць

Загальна кількість дітей в закладі - 408

Дітей груп раннього віку - 69

Дітей груп дошкільного віку - 339

Груп для дітей раннього віку - 3

Груп для дітей молодшого дошкільного віку - 4

Груп для дітей середнього дошкільного віку - 2

Інклюзивна група для дітей середнього дошкільного віку - 1

Груп для дітей старшого дошкільного віку - 4

Матеріально-технічне забезпечення

Заклад дошкільної освіти  розташований у двоповерховій будівлі із трьома рівнями , загальною площею 1778,2 м.кв., проектна потужність закладу складає 320 дітей. На будівлю закладу виготовлений технічний паспорт. Власником будівлі закладу є територіальна громада м.Рівного в особі Рівненської міської ради. Територія закладу  складає 1,45 га, наявний державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, власником якої є територіальна громада м.Рівного в особі Рівненської міської ради. Заклад має огорожу по всьому периметру. Дошкільний заклад має 14 окремих прогулянкових ігрових майданчиків із зеленими насадженнями, на  яких встановлені ігрові павільйони, пісочниці, ігрове, спортивне обладнання.  На території закладу розміщений спортивний майданчик з необхідним спортивним обладнанням. Для виконання завдань пізнавального, екологічного і трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники, висаджено фруктові, декоративні, дикоростучі дерева і кущі. На території закладу є куточок лісу, саду, екологічна стежина.  Будівля закладу знаходиться у належному стані, у закладі функціонує 14 груп  (3 групи раннього віку, 11 груп передшкільного віку) , музична, фізкультурна зали, методичний, психологічний кабінет, кабінет гурткової роботи, медичний блок, пральня, харчоблок, басейн, кімната відпочинку персоналу. Групові та адміністративні приміщення  закладу дошкільної освіти мають затишний та естетичний вигляд відповідають вимогам Санітарного регламенту.  Щороку проводиться поточний і капітальний ремонт усіх приміщень, ревізія і ремонт системи теплопостачання,  вентиляційних та каналізаційних систем, систем водопостачання, заміна і ремонт технологічного обладнання.