Освітні програми, що реалізуються в закладі

Базовий компонент дошкільної освіти.

Комплексна програма:

«Українське дошкілля», програма розвитку  дитини дошкільного віку, (авт.Білан О.І., Низковська О.В.), 2017 р.

Освітні компоненти програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля»

Структуру програми визначають освітні лінії. У змісті програми виокремлюють розділи за віковою періодизацією: ранній вік (третій рік життя), молодший дошкільний вік (четвертий рік життя), середній дошкільний вік (п’ятий рік життя), старший дошкільний вік (шостий рік життя), в яких подані стислі психологічні характеристики дітей, завдання розвитку, зміст і форми освітнього про­цесу з кожного змістового компонента. Кожна освітня лінія програми завершується показниками компетентності дитини.

Матеріально-технічне забезпечення

 Заклад дошкільної освіти  розташований у двоповерховій будівлі із трьома рівнями , загальною площею 1778,2 м.кв., проектна потужність закладу складає 320 дітей. На будівлю закладу виготовлений технічний паспорт. Власником будівлі закладу є територіальна громада м.Рівного в особі Рівненської міської ради. Територія закладу  складає 1,45 га, наявний державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, власником якої є територіальна громада м.Рівного в особі Рівненської міської ради. Заклад має огорожу по всьому периметру. Дошкільний заклад має 14 окремих прогулянкових ігрових майданчиків із зеленими насадженнями, на  яких встановлені ігрові павільйони, пісочниці, ігрове, спортивне обладнання.  На території закладу розміщений спортивний майданчик з необхідним спортивним обладнанням. Для виконання завдань пізнавального, екологічного і трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники, висаджено фруктові, декоративні, дикоростучі дерева і кущі. На території ДНЗ є куточок лісу, саду, екологічна стежина.  Будівля закладу знаходиться у належному стані, у закладі функціонує 14 груп  (3 групи раннього віку, 11 груп передшкільного віку) , музична, фізкультурна зали, методичний, психологічний кабінет, кабінет гурткової роботи, медичний блок, пральня, харчоблок, басейн, кімната відпочинку персоналу. Групові та адміністративні приміщення  закладу дошкільної освіти мають затишний та естетичний вигляд відповідають вимогам Санітарного регламенту.  Щороку проводиться поточний і капітальний ремонт усіх приміщень, ревізія і ремонт системи теплопостачання,  вентиляційних та каналізаційних систем, систем водопостачання, заміна і ремонт технологічного обладнання.

Проведення моніторингових досліджень за 2017-2018 навчальний рік щодо забезпечення якості освіти

Критерії оцінювання основних компетенцій дітей старшого дошкільного віку          Детальніше...

І блок: Результативність навчально-виховного процесу

     Два рази на рік (у вересні і травні) педагогами проводиться діагностика рівня життєвої компетенції дітей по всіх вікових групах за освітніми лініями згідно вимог програми розвитку дитини «Українське дошкілля».

Щорічний звіт керівника за 2017 - 2018 навчальний рік

  На виконання вимог Закону України «Про дошкільну освіту» від 11.07.01 р., п. 3 наказу Міністерства освіти і науки від 23.03.2005 № 178 «Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних..», Положення про дошкільний навчальний заклад та з метоюподальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у ДНЗ№52, що базуються на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації я, Стасюк Світлана Михайлівна, завідувач дошкільного навчального закладу (ясел-садка)  № 52  фізкультурно-оздоровчого напрямку, освіта повна вища педагогічна, педстаж 30 років, нагороджена знаком «Відмінник освіти України» звітую про основні напрямки своєї діяльності у 2017 – 2018 навчальному році.

  Прийом дітей до дошкільного закладу здійснюється керівником протягом календарного року відповідно до списків, сформованих базою даних електронної черги та поданих реєстратором, з подальшим поданням заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтво про народження дитини. 

   МОЗ надало нове роз’яснення Міністерству освіти і науки про те, яку медичну довідку потрібно надавати для зарахування дитини до дитсадка. 

    Згідно з новим листом МОЗ відтепер для вступу дитини до дитсадка не потрібно надавати медичну довідку особливої форми – достатньо довідки від педіатра чи сімейного лікаря, в якого спостерігається дитина

      Яка довідка потрібна для відвідування дитсадка