Коментарі  

0 #123 Оксана 28.10.2018, 09:42
Щиро дякуємо вихователям і нянічці групи №13, за проведене свято Осені. Дякуємо за ваше терпіння і проведену роботу з нашими дітками. Дуже хороші вихователі, які знаходять спільну мову не тільки з дітками а й з батьками.
Цитата
0 #122 Ніна 27.10.2018, 18:29
Ось і пройшло свято Осені у наших діток. Величезне дякую нашим виховалям і музичному керівнику ! Алла Валентинівна і Ольга Миколаївна вихователі групи 13 творять з нашими дітками диво. Дякую Вам за вкладені сили і терпіння.
Цитата
0 #121 Тетяна 12.10.2018, 08:34
Величезне спасибі усім працівникам садочку за те тепло та доброту, які ви даєте нашим дітям! Кожна людина у садку на своєму місці! Особливо дякуємо вихователям та помічнику виховатеоя групи 3!
Цитата
+8 #120 Наталія 12.06.2018, 16:39
Ми відвідуємо 52 ДНЗ ось уже 3 рік. Все дуже подобається.
14 група - найкраща, велике за це спасибі вихователям і нянечці. Ви вкладаєте все найкраще, що у вас є у наших дорогих діток.
Лише обурює наступна ситуація: під час вихідних не одноразово помічала на території ДНЗ посторонніх осіб, дітей на велисопедах, а сьогодні взагалі стала свідком того, як на дитячому майданчику посторонні особи вигулювали собак, де після цього гуляють наші діти.
Прошу керівництво садочка звернути на це увагу та прийняти міри.
Цитата
0 #119 Ксюша 24.05.2018, 10:15
Хочу щиро подякувати найкращим вихователям і нянічці групи № 2. Тетяна Степанівна, Юлія Володимирівна і Валентина Леонтіївна, це ті люди яким дійсно не страшно довірити своїх дітей. Таких хороших, чуйних, і люблячих вихователів я іще не бачила. Вони дуже віддані своїй справі, добре знаходять спільну мову як з дітьми так і з батьками. У мене просто не вистачає слів, щоб описати всі їхні позитивні риси. Шкода, що потрібно залишати цю групу і переходити в іньшу. ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ ЇМ І НИЗЬКИЙ УКЛІН ЗА ЇХНІ ТРУДИ.
Цитата
+1 #118 Інна 23.05.2018, 08:30
Хочу щиро подякувати педагогічному колективу групи №3 за професійність та ставлення до своєї роботи. Цілий рік наші малюки були в надійних руках. Не можливо побажати своїм дітям ще кращих вихователів, ніж Наталія Тарасівна, Людмила Василівна та Юлія Олегівна.
Неймовірно жалкую про це правило, що ці прекрасні люди мають залишатися в молодшій групі, а не супроводжувати наших діточок до випуску.
Цитата
0 #117 Олена 14.05.2018, 14:03
Всім доброго дня!
Ось і закінчується навчальний рік. :cry: Хочеться висловити вдячність педагогічному колективу групи 3 та групи 14.
Наталія Тарасівна та Людмила Василівна - чуйні, добрі, терплячі і люблячі вихователі, низький вам уклін за ваші труди. Юлія Олегівна - хороша людина і дбайлива няня, дякую за чисті кімнати і теплі обійми. Думаю для малечі, "Мрійлики" - це найсвітліші спогади дитинства.
Тетяна Миколаївна та Наталя Юріївна -це неймовірно щирі і освічені педагоги, дякую за ваш підхід і вклад у кожного. Людмила Володимирівна - чуйна і терпляча няня, велика вдячність за ваше розуміння і турботу. "Дивосвіт"- це група, яка дійсно дитині показує дива світу і навчає в ньому орієнтуватися.
Звичайно, велика вдячність адміністрації за організацію навчального процесу і можливість реалізації як педагогів, так і дошкільнят. :-)
Цитата
+7 #116 Мирослава 10.05.2018, 20:22
Зараз,коли закінчується 1 рік в садочку,хочу сказати,що аж сльози навертаються на очі,так жаль прощатись з нашими улюбленими вихователями групи 3 Мрійлики.
Моя дитина їх настільки полюбила що кожного дня з задоволенням іде в садочок.
Харчування чудове,кожного дня чудові і цікаві заняття,музика, фізкультура,про гулянки щодня і звісно просто неймовірні ранки,які ми напевне запамятаємо на все життя! Новорічне свято і свято весни були на вищому рівні.
Хочу сказати,що вихователі Наталія Тарасівна і Людмила Василівна,-це вихователі,які дійсно на своєму місці. Люблять дітей і свою нелегку роботу. Наталія Тарасівна-вихов атель від Бога! Добра і креативна. Завжди знайде як зацікавити дитину. А Людмила Василівна,втіле ння доброти і турботи.
ОКРЕМЕ ДЯКУЮ НЯНІ ЮЛІ ЗА ВСЮ ЇЇ ДОБРОТУ І РОБОТУ.
Група номер 3 Мрійлики залишає тільки приємні і теплі спогади про садок. Дякуєм вам,дорогі вихователі і Юлія Олегівна за все!
Цитата
-1 #115 Ганна Сахнюк 29.04.2018, 16:15
Дякую за відмінну роботу помічнику вихователя Медведь Валентині Леонтіївні! Добра та щира!
Цитата
+3 #114 Наталя 26.04.2018, 17:00
Шановні вихователі, найкращої у нашому садочку - 14 групи!!! Хотілося б звернутися до Вас із словами подяки від усього нашого батьківського колективу. Багато скажуть, що вихователь – це невдячна робота, а ми вважаємо, що вихователь – благородне покликання. Щоб займатися з дітьми так, як займаєтесь з ними Ви, потрібно не тільки бути терплячим, чуйним професіоналом своєї справи, але і по-справжньому любити свою професію і дітей. І сьогодні, Ви у черговий раз це довели, демонструючи з дітками казку в сучасній інтерпретації «Коза і семеро козенят», яка захопила не лише ваших вихованців, але й дозволила присутнім поринути у чарівний світ дитинства. Спасибі Вам величезне за ті зусилля і любов, що віддаєте нашим діткам! :-)
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити