0 #134 TiffanyZoche 18.08.2019, 14:48
I am looking for a guy for sex

I really want to fuck myself in the ass on the camera!!!!
I'm waiting for you!!
and my ass wants to fuck!

My cunt is always wet mmm ....

Register and write me my nickname Xenia21
Link to my free webcam
+2 #133 Мирослава 05.06.2019, 11:48
Хочу сказати, велике ,дякую завідуючій Днз Світлані Михайлівні за ту роботу,яку вона щодня проводить. Організація педколективу,ха рчування,терито рія,і весь садок, все,на найвищому рівні! Хочу відмітити,те, що діти щодня обовязково гуляють,проводи ться багато цікавих заходів на свіжому повітрі.
Педпрацівники хороші і гарно ставляться до діток. Тільки в такий садок віддавши дитину відчуваєш себе спокійно і впевнено,бо знаєш,що вона в надійних руках!
На мою думку,це найкращий садок у м. Рівне!
Дитина залюбки ходить до дитячого садка,А перша вихователь Наталія Тарасівна і досі улюбленеця моєї доні.
Дякую вам,дорогі вихователі,що стільки вкладаєте в наших діток.
+4 #132 Оксана 31.05.2019, 06:35
Хочу подякувати Вихователям гр.12 Олені Юріївні та Оксані Ярославівні, а також няні Жанні Петрівні за любов і турботу про дітей. Завдяки Вашому педагогічному таланту і чуйному відношенню до кожної дитини, вони отримали міцні знання, розкрили свої здібності.
Дякуємо муз. керівнику Вікторії Олександрівні за чудово проведений Випускний!!! У батьків та дітей залишилось багато приємних та позитивних вражень :-)
Дякуємо Стасюк Світлані Михайлівні за високий рівень професіоналізму та вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти!
+1 #131 Марія 21.05.2019, 07:51
Велика подяка усьому колективу ДНЗ #52, а особливо вихователям групи #3 Наталії Тарасівні, Людмилі Сергіївні та Ірині за їхню безцінну працю з нашими дітьми. Цей рік пролетів для наших дітей,як одне велике свято. Можу з впевненістю сказати, що ДНЗ #52 це найкращий садочок у нашому місті де люблять дітей, навчають дітей, розвивають дітей, працюють з дітьми і при цьому всьому діти відчувають себе,як вдома.
Окрема подяка завідувачці Стасюк Світлані Михайлівні за таку професійну організацію робочого прооцесу в садочку. Ви Керівник з великої букви. Бажаю Вам ппоцвітання, натхнення і все нових і нових професійеих звершень.
0 #130 Юлія 18.04.2019, 19:04
Дуже задоволена що мій менший синочок попав у групу в яку ходила старша донечка, наші улюблену #13! Вихователі Алла Валентинівна та Ольга Миколаївна і помічник вихователя Лариса Михайлівна вже як рідні. Завжди з радістю йдемо! Дитина із задоволенням відвідує садочок, а це дуже і дуже багато значить. Дякую за Вашу працю!
+1 #129 Наталія 15.03.2019, 14:55
Cлова вдячності навряд чи зможуть оцінити ту титанічну працю, яку роблять щодня найкращі наші вихователі 14 групи!!! Ми буквально вчора раділи успіхам наших дітей і пишались їхніми досягненнями в дитячому садку під геніальним керівництвом Тетяни Миколаївни, яка зуміла ідеально організувати і провести з дітками сюжетно-рольову гру «Будинок моди», що вразило своєю оригінальністю не лише діток, але й усіх присутніх. Дякую і Наталії Юріївні за її професіоналізм у вихованні діток та за спортивні досягнення нашої групи – адже «Дивосвіт» - краща спортивна група дитсадка!!! Щира подяка і найкращій няні, Людмилі Володимирівні, за теплі і добрі слова вітання щоранку, за турботу і увагу до діток. Особлива подяка директору дошкільного закладу – Світлані Михайлівні, адже за її керівництва наш 52 садок став найкращий !!!Прийміть щиро вдячні слова за те, що не лише навчаєте діток, а й часто стаєте взірцем для дорослих своїми педагогічними премудростями!! !
0 #128 Вікторія Маринич 05.03.2019, 13:38
Садочок 52 та група номер 7 "Пізнайко" найкращі! Дякую за Все вихователям і няні! Здоров'я Вам, успіхів, терпіння, любові, наснаги, взаємоповаги, будьте радісними і усміхненими завжди! Ви молодці! Всього Вам найкращого в роботі, в сім'ї, в житті!!!
0 #127 Оксана 04.03.2019, 20:30
Двоє наших синочків відвідують садочок і я дуже задоволена, що діти фізично дуже активно розвиваються! Приходячи додому з захопленням показують різні вправи, які робили в спорт. залі, розповідають як цікаво проходять Дні Здоров'я. Педагоги професіонали, діти комфортно себе почувають поряд з такими людьми!
+1 #126 Тетяна 12.02.2019, 17:55
:-) Хочу подякувати всьому педагогічному складу ДНЗ 52,завдяки Вам наш Садочок найкращий в Рівному!!!!Особ лива подяка та великий уклін вихателям групи 8,Тетяні Сергіївні, Олені Петріївні,та нашій найкращій нянечці Ользі Євгенівні,Ви найкращі. )))Дитина завжди ходить в Садочок з задоволенням
+2 #125 Лідія 11.02.2019, 09:36
Величезне спасибі всьому педагогічному колективу садочка №52 , а особливо найкращим вихователям групи №9, Людмилі Олександрівні, Ользі Анатолівні та няні Ліні Михайлівні за ваш щоденний труд , вашу відданість роботі, за щирість і тепло, які віддаєте нашим діткам!!! Любимо Вас і цінуємо!!!