+1 #127 Тетяна 12.02.2019, 17:55
:-) Хочу подякувати всьому педагогічному складу ДНЗ 52,завдяки Вам наш Садочок найкращий в Рівному!!!!Особ лива подяка та великий уклін вихателям групи 8,Тетяні Сергіївні, Олені Петріївні,та нашій найкращій нянечці Ользі Євгенівні,Ви найкращі. )))Дитина завжди ходить в Садочок з задоволенням
0 #126 Лідія 11.02.2019, 09:36
Величезне спасибі всьому педагогічному колективу садочка №52 , а особливо найкращим вихователям групи №9, Людмилі Олександрівні, Ользі Анатолівні та няні Ліні Михайлівні за ваш щоденний труд , вашу відданість роботі, за щирість і тепло, які віддаєте нашим діткам!!! Любимо Вас і цінуємо!!!
0 #125 Ірина 09.02.2019, 18:13
Мій син відвідує даний садок вже 2 рік, жодного разу не пошкодувала про вибір цього закладу. Дитина ходить із задоволенням, а це для мене є гарним показником. Дякую керівництву і всьому колективу за вашу роботу. А особливо, хочу подякувати вихователям групи №9 Людмилі Олександрівні, Ользі Анатоліївні та няні Ліні Михайлівні за ваш труд, вашу турботу і людяність!!!Ви дійсно - ПЕДАГОГИ!!!
0 #124 Інна 08.02.2019, 09:31
Наш синочок відвідує групу #3 ! В групі завжди привітні вихователі, дітки доглянуті! Цікаво проводяться творчі заняття, на прогулянці також дітки отримують багато інформації про рослини, птахів і т.д. Дитина ходить з задоволенням!
0 #123 Тетяна 08.02.2019, 08:22
Садочок N52- найкращий садочок у нашому місті!!! Старший син вже випустився, а донечка ходить у групу N3. Хочеться висловити величезну людську подяку колективу групи N3 за таке ставлення до наших дітей, наче до своїх рідних!!! Успіхів вам у вашій нелегкій роботі!!!
0 #122 Вікторія 08.02.2019, 06:47
Хочу подякувати вихователям групи 3 ,Наталі Тарасівній та Людмилі Василівній та няні Ірині за любов до діток,за їх щоденну працю.Дітки з радісттю біжать в садок,адже це їх другий дім.Всі батькі дуже вдячні!!!!
0 #121 Олена Красько 06.02.2019, 19:08
Шановні вихователі та няня групи №7! Звертаємося до вас зі словами подяки за вашу нелегку та віддану працю, щиру любов та терпіння, розуміння та увагу до наших дітей, вміння знайти спільну мову з дітьми та батьками.Кажуть , що вихователь- невдячна робота, а ми вважаємо, що вихователь- благородне покликання душі, і лише людина із теплим серцем та безмежною любов"ю до дітей, може відважитися на такий нелегкий та відповідальний крок! Низький вам уклін за вашу працю!
+9 #120 Наталія 12.06.2018, 16:39
Ми відвідуємо 52 ДНЗ ось уже 3 рік. Все дуже подобається.
14 група - найкраща, велике за це спасибі вихователям і нянечці. Ви вкладаєте все найкраще, що у вас є у наших дорогих діток.
Лише обурює наступна ситуація: під час вихідних не одноразово помічала на території ДНЗ посторонніх осіб, дітей на велисопедах, а сьогодні взагалі стала свідком того, як на дитячому майданчику посторонні особи вигулювали собак, де після цього гуляють наші діти.
Прошу керівництво садочка звернути на це увагу та прийняти міри.
0 #119 Ксюша 24.05.2018, 10:15
Хочу щиро подякувати найкращим вихователям і нянічці групи № 2. Тетяна Степанівна, Юлія Володимирівна і Валентина Леонтіївна, це ті люди яким дійсно не страшно довірити своїх дітей. Таких хороших, чуйних, і люблячих вихователів я іще не бачила. Вони дуже віддані своїй справі, добре знаходять спільну мову як з дітьми так і з батьками. У мене просто не вистачає слів, щоб описати всі їхні позитивні риси. Шкода, що потрібно залишати цю групу і переходити в іньшу. ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ ЇМ І НИЗЬКИЙ УКЛІН ЗА ЇХНІ ТРУДИ.
+1 #118 Інна 23.05.2018, 08:30
Хочу щиро подякувати педагогічному колективу групи №3 за професійність та ставлення до своєї роботи. Цілий рік наші малюки були в надійних руках. Не можливо побажати своїм дітям ще кращих вихователів, ніж Наталія Тарасівна, Людмила Василівна та Юлія Олегівна.
Неймовірно жалкую про це правило, що ці прекрасні люди мають залишатися в молодшій групі, а не супроводжувати наших діточок до випуску.