0 #130 Юлія 18.04.2019, 19:04
Дуже задоволена що мій менший синочок попав у групу в яку ходила старша донечка, наші улюблену #13! Вихователі Алла Валентинівна та Ольга Миколаївна і помічник вихователя Лариса Михайлівна вже як рідні. Завжди з радістю йдемо! Дитина із задоволенням відвідує садочок, а це дуже і дуже багато значить. Дякую за Вашу працю!
+1 #129 Наталія 15.03.2019, 14:55
Cлова вдячності навряд чи зможуть оцінити ту титанічну працю, яку роблять щодня найкращі наші вихователі 14 групи!!! Ми буквально вчора раділи успіхам наших дітей і пишались їхніми досягненнями в дитячому садку під геніальним керівництвом Тетяни Миколаївни, яка зуміла ідеально організувати і провести з дітками сюжетно-рольову гру «Будинок моди», що вразило своєю оригінальністю не лише діток, але й усіх присутніх. Дякую і Наталії Юріївні за її професіоналізм у вихованні діток та за спортивні досягнення нашої групи – адже «Дивосвіт» - краща спортивна група дитсадка!!! Щира подяка і найкращій няні, Людмилі Володимирівні, за теплі і добрі слова вітання щоранку, за турботу і увагу до діток. Особлива подяка директору дошкільного закладу – Світлані Михайлівні, адже за її керівництва наш 52 садок став найкращий !!!Прийміть щиро вдячні слова за те, що не лише навчаєте діток, а й часто стаєте взірцем для дорослих своїми педагогічними премудростями!! !
0 #128 Вікторія Маринич 05.03.2019, 13:38
Садочок 52 та група номер 7 "Пізнайко" найкращі! Дякую за Все вихователям і няні! Здоров'я Вам, успіхів, терпіння, любові, наснаги, взаємоповаги, будьте радісними і усміхненими завжди! Ви молодці! Всього Вам найкращого в роботі, в сім'ї, в житті!!!
0 #127 Оксана 04.03.2019, 20:30
Двоє наших синочків відвідують садочок і я дуже задоволена, що діти фізично дуже активно розвиваються! Приходячи додому з захопленням показують різні вправи, які робили в спорт. залі, розповідають як цікаво проходять Дні Здоров'я. Педагоги професіонали, діти комфортно себе почувають поряд з такими людьми!
+1 #126 Тетяна 12.02.2019, 17:55
:-) Хочу подякувати всьому педагогічному складу ДНЗ 52,завдяки Вам наш Садочок найкращий в Рівному!!!!Особ лива подяка та великий уклін вихателям групи 8,Тетяні Сергіївні, Олені Петріївні,та нашій найкращій нянечці Ользі Євгенівні,Ви найкращі. )))Дитина завжди ходить в Садочок з задоволенням
+1 #125 Лідія 11.02.2019, 09:36
Величезне спасибі всьому педагогічному колективу садочка №52 , а особливо найкращим вихователям групи №9, Людмилі Олександрівні, Ользі Анатолівні та няні Ліні Михайлівні за ваш щоденний труд , вашу відданість роботі, за щирість і тепло, які віддаєте нашим діткам!!! Любимо Вас і цінуємо!!!
+1 #124 Ірина 09.02.2019, 18:13
Мій син відвідує даний садок вже 2 рік, жодного разу не пошкодувала про вибір цього закладу. Дитина ходить із задоволенням, а це для мене є гарним показником. Дякую керівництву і всьому колективу за вашу роботу. А особливо, хочу подякувати вихователям групи №9 Людмилі Олександрівні, Ользі Анатоліївні та няні Ліні Михайлівні за ваш труд, вашу турботу і людяність!!!Ви дійсно - ПЕДАГОГИ!!!
+1 #123 Інна 08.02.2019, 09:31
Наш синочок відвідує групу #3 ! В групі завжди привітні вихователі, дітки доглянуті! Цікаво проводяться творчі заняття, на прогулянці також дітки отримують багато інформації про рослини, птахів і т.д. Дитина ходить з задоволенням!
+1 #122 Тетяна 08.02.2019, 08:22
Садочок N52- найкращий садочок у нашому місті!!! Старший син вже випустився, а донечка ходить у групу N3. Хочеться висловити величезну людську подяку колективу групи N3 за таке ставлення до наших дітей, наче до своїх рідних!!! Успіхів вам у вашій нелегкій роботі!!!
+1 #121 Вікторія 08.02.2019, 06:47
Хочу подякувати вихователям групи 3 ,Наталі Тарасівній та Людмилі Василівній та няні Ірині за любов до діток,за їх щоденну працю.Дітки з радісттю біжать в садок,адже це їх другий дім.Всі батькі дуже вдячні!!!!