3.06.2026р.
У перший день літа у нашому садочку пройшла весела та цікава музично-літературна розвага «Зустрічайте, діти, усмішками літо!». Малята із захопленням співали пісні, танцювали та брали участь у веселих іграх та конкурсах. Свято подарувало дітям багато позитивних емоцій, щирих усмішок і гарний настрій. Нехай літо буде для всіх мирним, радісним, сонячним і сповненим незабутніх вражень!



