Вітаємо переможців спортивних змагань за звання "Краща спортивна група ЗДО-2021". Вихованці всіх старших груп були на висоті та отримали нагороди. Але перехідний вимпел кращої спортивної групи ЗДО отримала команда групи # 12 "Бджілки".
Мир потрібен дорослим, мир потрібен дітям, мир потрібен усім... Найбільше у світі щастя - це мир, коли люди живуть дружно і спокійно. Вихованці ЗДО 52 долучилися до Всесвітнього дня миру, який традиційно відзначається 21 вересня.
Цікаво, корисно та змістовно провели вихідний день вихованці старшої групи #12 "Дзвіночки" ЗДО 52. Пізнавальна екскурсія до пожежної частини подарувала багато вражень та навчила дітей з великою повагою ставитись до людей цієї героїчної професії. Організувала екскурсію вихователь Видаш О.Я. за допомогою батьків групи.
З Днем народження, країно! 30-річчя незалежності України урочисто та весело святкували всі вихованці дитячого садка! Мирного неба, гідного життя, щасливої долі та процвітання бажаємо всім українцям!
Цей тиждень був хоч і коротким, але насиченим. Після карантинної перерви діти із задоволенням прийшли до дитячого садка. Весело провели час малюки за великодніми іграми, піснями та хороводами. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Земля - наш спільний дім, і нашим дітям жити в нім! У рамках Всесвітнього дня Землі до екологічної акції "Озеленення планети" долучилися вихованці ЗДО 52.
Весь наш великий колектив ( вихованці, батьки та працівники ЗДО) долучилися до благодійної акції "Вервечка добра" разом з фондом "Скарбниця надії" на допомогу онкохворим діткам. Дякуємо всім небайдужим! Особлива подяка батькам груп № 3,4,7,8,9,10,12,14! Поспішайте творити добро - чужого горя не буває!
08 квітня 2021 року у ЗДО відбулося онлайн-засідання професійної спільноти вихователів міста з питання: «Формування бережного ставлення до рідної природи через призму парціальної програми з народознавства «Рівнезнавство». До підготовки засідання долучилися всі педагогічні працівники ЗДО. Доповідь-презентацію з досвіду роботи ЗДО підготувала вихователь-методист Захарчук Р.В. Інтегровані заняття в середній та старшій групах підготували і провели досвідчені педагоги: спеціаліст вищої категорії, вихователь групи № 14 Олексін Т.М. та спеціаліст вищої категорії, «вихователь-методист», вихователь старшої групи № 13 Дідух А.В. Вихователі виготовили багато наочного дидактичного матеріалу, який був представлений на виставці: лепбуки «Природні скарби Рівненщини», «Природа Рівненщини», «Птахи рідного краю», дидактичні ігри, пазли, лото. У ЗДО також була оформлена виставка дитячих малюнків «Ялюблю своє рідне місто» та фотовиставка «Подорожуємо Рівненщиною».
З метою впровадження в практику роботи з дітьми кольоротерапію як методику покращення здоров’я за допомогою кольорів, використання педагогічних можливостей кольору для розвитку пізнавальних здібностей дітей, мовлення, мислення, пам’яті, уважності, ейдетичних здібностей, креативності, розвитку естетичного смаку, творчого потенціалу дітей, збагачення позитивного емоційного досвіду, розвитку у дітей сенсорного сприйняття кольору, розкриття резервів дитини у кольорі та вміння винаходити способи колористичного рішення та виражати себе через колір у ЗДО з 22 по 26 березня був проведений кольоровий тиждень.
24 березня 2021 року у середній групі № 14 «Дивосвіт» відбулося чудове музично-літературне свято зустрічі птахів «Пташок зустрічаю з теплого краю», яке підготувала і провела вихователь Короляк Н.Ю., музичний супровід Меркулова С.М. Святково незвично прикрашена зала, чудові костюми, сюрпризи створили дійсно веселий настрій у всіх присутніх. Як багато всього знають діти про птахів: вірші, загадки, прислів’я, приказки, легенди, рухливі ігри, пальчикові ігри, мовленнєві ігри-речитативи, пісні, хороводи, а ще вони вміють відгадувати назви птахів за їх співом.
Традиційно атестаційні заходи 2020-2021 навчального року в ЗДО закінчилися творчими звітами педагогічних працівників, під час яких педагоги продемонстрували свої професійні здібності на практиці (проведення занять з дітьми) та під час виставки-презентації своїх творчих доробків. Вихователі вміють дивувати своєю творчістю та креативністю, а цього року особливо. Багато цікавих авторських посібників продемонстрували вихователі Омарова О.А., Кірікова С.В., Олексін Т.М., Дукельська І.В., Сачич Л.П., Пилипчук О.Ф., Стеблевець Ю.В.
До педагогічної ради з питання: «Інформаційно-комунікативна компетентність педагога як необхідна умова професійної діяльності» 18 березня 2021 року відбувся колективний перегляд занять з використанням ІКТ та цифрових ресурсів. Заняття підготували вихователь молодшої групи № 10 Пилипчук О.Ф., вихователь середньої групи № 14 Олексін Т.М., вихователь середньої групи № 7 Дукельська І.В., вчитель-логопед Савич Л.П. Під час перегляду занять педагоги мали можливість побачити широкі можливості застосування ІКТ в освітньому процесі. Всі заняття були проведені на високому методичному рівні.
17 березня у ЗДО в рамках співпраці з ЗЗСО № 25 відбулося заняття з безпеки життєдіяльності в старшій групі № 4 «Веселі малюки», яке підготувала та провела вихователь В’юн Г.В. Заняття було цікавим, змістовним, динамічним, насиченим цікавими проблемними ситуаціями, дослідницько-пошуковою діяльністю, ігровими прийомами, що сприяло якісному засвоєнню дітьми знань. Заняття отримало схвальну високу оцінку педагогів ЗДО та ЗЗСО.
Згідно річного плану 16 березня було проведено теоретичне засідання семінару-практикуму з питання: «Впровадження в освітню діяльність інформаційно-комунікативних технологій», під час якого педагоги мали можливість дізнатися про нові можливості застосування ІКТ в освітньому процесі, підвищити рівень комп’ютерної грамотності та навчитися створювати відео презентації та інтерактивні дидактичні ігри.
З метою запобігання професійного вигорання та активізації творчого потенціалу педагогів 12 березня 2021 року у ЗДО було проведено консультацію-тренінг з елементами інтерактивних форм роботи «Запобігання професійного вигорання педагогічних працівників» практичним психологом Немеришиною О.П.
Традиційно у ЗДО 10-11 березня відбулися тематичні заняття, присвячені творчості Великого Кобзаря. Поезію Т.Г.Шевченка декламували вихованці дитячого садка. Самі молодші читці віршів великого поета, вихованці групи № 9 «Калинонька», Заставська П. та Костолович Н. отримала найгучніші аплодисменти.
З 01 по 05 березня 2021 року у ЗДО пройшли весняні святкові ранки «Весна і мама», у яких брали участь всі вихованці дитячого садка. Тиждень у садку лунали веселі пісні, запальні мелодії таночків, вірші, ігри, хороводи, чарівні мелодії дитячих оркестрів.
У рамках тематичного тижня мови та з нагоди 150-річччя з дня народження видатної української поетеси та письменниці Лесі Українки у ЗДО відбулися педагогічні читання у вигляді музично-літературної композиції «Ні, я жива, я вічно буду жити, бо в серці маю те, що не вмирає…», яку підготували вихователі Олексін Т.М. та Пилипчук О.Ф. У дійстві брали участь також педагоги Стеблевець Ю.В., Омарова О.А., Савич Л.П., Дукельська І.В., Кірікова С.В., Вознюк О.Ю., Семенюк Г.І., Федорович В.О.. Павлюк Л.І. та вихованці старших груп № 5,11.
Останній тиждень лютого у ЗДО був присвячений рідній мові, під час якого було проведено ряд заходів з педагогами (музично-літературна композиція, присвячена творчості Лесі Українки) та дітьми. Тематичні заняття з рідної мови готували молоді педагоги ЗДО (Форсюк О.С., Бернік І.В., Карпець Т.В., Баланович Г.І.) та здивували своїм творчим потенціалом та креативністю.
24-26 лютого у ЗДО відбувся тематичний день здоров’я, під час якого діти мали можливість зайнятися спортом, позмагатися у естафетах та посмакувати вітамінними смаколиками, повторили правила здорового та корисного харчуванняя. А заодно засвоїли правила ціннісного ставлення до власного здоров’я та закріпили правила гігієни по догляду за своїми органами відчуттів (очі, вуха, ніс, рот).
17 лютого 2021 року у групі № 6 «Грайлики» відбулася театралізована гра за казкою «Коза-дереза», яку підготувала і провела вихователь Кірікова С.В. Маленькі артисти подолали багато перешкод під час казки та в кінці отримали заслужену винагороду за свої артистичні здібності.
До семінару-практикуму з питання: «Впровадження ІКТ в освітній процес» у ЗДО 16.02.2021р. було організовано і проведено колективний перегляд занять з впровадження програми «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» з використанням ІКТ. Вихователь молодшої групи №9 «Калинонька» Омарова О.А. на занятті з теми: «У світі паперу» вчила дітей берегти природу та виготовляти цікаві поробки з використаного паперу, вихователь середньої групи №7 «Пізнайки» Дукельська І.В. вправляла маленьких екологів у сортуванні сміття та вчила їх, як вберегти планету Земля від забруднення.
15 лютого у ЗДО традиційно відбулося музично-спортивне свято Стрітення «Як Зима з Весною сперечалися та у настроях змагалися», у якому брали участь вихованці старших груп.
12 лютого 2021 року відбулася інтерактивна методична форма роботи «майстер-клас» з питання: «Плануємо за методом методичного конструктора», під час якого педагоги познайомились із новим видом планування освітнього процесу та мали змогу на практиці перевірити свої навички.
04 лютого 2021 року у молодшій групі № 9 «Калинонька» відбулася музично-літературна розвага за темою: «Сплетемо вінок з українських казок», яку підготувала вихователь Карпець Тетяна Володимирівна (музичне оформлення музкерівника Павлюк Лариси Іванівни). Дошкільнята не тільки весело провели свій час. А й навчилися мудрості у казок: дружно жити, не ображати один одного, працювати, слухати поради дорослих, дотримуватись правил безпечної поведінки.
Зима приготувала малюкам багато сюрпризів. Довгоочікуваний сніг надихнув дітей і дорослих та творчість, креатив, створення зимових композицій-шедеврів. Попрацювали, погрались, оздоровились і прикрасили наш фізкультурний майданчик! Ось яку гарну фортецю збудували всі разом!