2 вересня 2019 року вихованці старших груп зібралися у музичній залі, щоб урочисто і весело відсвяткувати День знань.
Вихованець старшої групи №7 Малафей Матвій під час святкування "Дня тата" отримав грамоту за І місце у конкурсі "Я малюю тата". Щиро вітаємо нашого переможця!
Весело закінчився навчальний рік у дитячому садку. В останній день роботи ЗДО було організовано та проведено тематичний день здоров'я "Добре слово лікує, а погане - руйнує", який підготували вихователі Олексієвець Т.С., В'юн Г.В., Кірікова С.В., Семенюк Г.І.
Цікавими і незабутніми залишаться у пам'яті випускників їх останній святковий ранок. Багато нових традицій започаткували педагоги під час проведення свят: це і створення "тунелю" вишитих рушників (гр.№14), і акція "Посади на пам'ять дерево випускника" (гр.№7), і зворушливий вальс у виконанні дівчаток та їх батьків (гр.№12). Тематика випускних ранків - кінофестиваль, під час якого було продемонстровано найкращі фільми з життя дітей у ЗДО за останні чотири роки.
22 - 24 травня 2019 року у ЗДО відбулися підсумкові заняття в групах раннього віку. Свої перші досягнення маленькі вихованці демонстрували перед своїми батьками під час цікавих ігор та завдань.
16 травня 2019 року спортивна команда "Грайлики" ЗДО №52 взяла участь у спортивних змаганнях між закладами дошкільної освіти мікрорайону. Одне з призових місць наше! Вітаємо всіх учасників команди "Грайлики" з їх черговою перемогою.
15 травня 2019 року весело та цікаво провели родинні спортивні свята до Дня сім'ї вихованці та їх батьки старших груп №7, 12, 14.
Закінчилися Великодні свята, але святкування продовжуються. Вихованці ЗДО 03.05.2019р. зібралися усі у святковій залі, щоб привітати всіх із чудовими Великодніми святами. Лунали вірші, пісні, веснянки. Веселі ігри з писанками, руханки створили святковий настрій у всіх присутніх в залі. Христос Воскрес!
26.04.2019р. Тиждень безпеки дитини у ЗДО закінчився традиційно тематичним днем здоров’я: «Про безпеку треба знати, про безпеку треба дбати».
З 22.04.2019р. по 26.04.2019р. у ЗДО пройшов Тиждень безпеки дитини, впродовж якого у цікавій ігровій формі діти вивчали правила безпеки. А також відбулася зустріч із працівниками патрульної поліції. Всі діти були були в захваті від спілкування з поліцейськими та пообіцяли ніколи не порушувати правила дорожнього руху.
10 квітня 2019 року у ЗДО відбулося друге засідання семінару-практикуму з питання «Формування ціннісних орієнтацій дошкільників відповідно до основних вимог Базового компоненту дошкільної освіти».
Під час теоретичної частини педагоги ознайомилися із психолого-педагогічним супроводом становлення базових цінностей дошкільників, приймали активну участь у інтерактивних вправах, працювали в групах під час прийому «кубування».
Під час практичної частини переглянули заняття етичного змісту в гр. №4 (вихователь В’юн Г.В.), гр. №10 (вихователь Олінчук О.В.), гр.№8 (інструктор з фізкультури Наумець Н.А.), зміст яких був спрямованим на виховання у дітей гостинності, працелюбності, совісності.
«Рефлексійна мішень» дала можливість оцінити участь кожного педагога у роботі семінару-практикуму.
З нагоди Всесвітнього дня здоров'я 10 квітня 2019 року у ЗДО було проведено фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров'я", у якому взяли участь всі вихованці закладу у кількості 360 дітей, працівники колективу та волонтери. Всього 387 людей вийшли на спортивний майданчик заради оздоровлення.
19 березня 2019 року діти дошкільних груп взяли участь у традиційному конкурсі читців віршів Шевченка. Дуже добре підготувалися вихованці середніх та старших груп № 6,8,9,10,12,14. Та найбільше глядачі аплодували самим маленьким учасникам конкурсу: вихованцям молодших груп № 5,11, які вперше брали участь у конкурсі. Всі учасники отримали не тільки аплодисменти, але й нагороду. А цього року це були дитячі книжки з творами рівненських поетів. На згадку традиційно всі учасники сфотографувалися.
12 березня 2019 року у закладі відбулося міського засідання методичного об’єднання вихователів з питання формування художньо-продуктивної компетенції дошкільників з питання : «Пізнавальне та виховне значення творів живопису», на якому були присутні представники всіх дошкільних закладів міста. Під час засідання слухачі мали можливість переглянути заняття з образотворчої діяльності вихователів Вознюк О.Ю. за темою: «Такий цікавий світ людей. Малювання у жанрі «Портрет» (старша група № 12), Пилипчук О.Ф. «Такий цікавий світ речей. Знайомство з «натюрмортом» (середня група № 10.). Крім того зі слухачами було проведено багато цікавих інтерактивних форм роботи (Перегляд мультимедійної презентації, майстер-клас, динамічна пауза, дайджест новинок методичної літератури з проблемного питання).
З 01 по 07 березня 2019 року у ЗДО відбулися святкові весняні ранки, під час яких діти всіх вікових груп дарували свої посмішки і таланти самим дорогим людям – своїм мамам. Під час ранків діти читали вірші, співали пісні, грали у оркестрі, танцювали та гралися. Та найбільше сподобалося дітям, як гралися їх мами та бабусі. Після ранків діти разом із дорослими фотографувалися біля фотозони музичної зали.
26 і 27 лютого 2019 року у ЗДО відбувся колективний перегляд занять до педагогічної ради з питання: «Формування художньо-естетичної компетенції дошкільників відповідно до основних вимог Базового компоненту дошкільної освіти», під час якого вихователі мали можливість переглянути заняття досвідчених педагогів Пилипчук О.Ф. по ознайомленню з творами живопису «Світ у картинах художників» за авторською методикою Л.Шелестової (середня група № 10), Дідух А.В. з образотворчої діяльності «Пластилінова мозаїка» (молодша група № 13), Олексін Т.М. по ознайомленню дітей з дизайном «Сюжетно-рольова гра «Будинок моди» (старша група № 14). Всі заходи були гарно підготовлені та проведені на високому методичному рівні.
22 лютого 2019 р. у старшій групі №7 ЗДО «Пізнайки» відбулося свято рідної мови «Щоб лунала рідна мова і у пісні, і у слові». Свою любов до рідної мови діти демонстрували через слово, пісню, жарти, народний фольклор. Батьки прийняли активну участь у родинному святі.
15 лютого у ЗДО до свята Стрітення відбулася музично-спортивна розвага «Перший теплий промінець сповістив: «Зимі кінець». Старші дошкільники змагались у різних конкурсах та естафетах, побачили зустріч Зими з Весною, після чого спалили опудало Зими, примовляючи: «Іди, зимо, до Тучина, бо ти всім надокучила, іди, зимо, до Кракова, бо ти кругом однакова».
01 лютого у ЗДО відбувся тематичний день здоров’я «Оздоровчі традиції української родини». У заході брали участь всі вихованці закладу. Цікаві ігри, веселі естафети створили веселий настрій у вихованців на цілий день.

Чимало добрих справ на рахунку профспілкової організації закладу дошкільної освіти. Можна без перебільшення сказати, що нині профспілка не тільки працює, а й складає щоденний іспит на спроможність вирішувати головне завдання – захищати економічні, трудові, соціальні, духовні права та інтереси працівників.
Профспілка цей іспит витримала з честю. Адже у них є профспілкова організація, на чолі якої стоїть голова профкому Тетяна Олексієвець.
Роботу профспілкової організації високо оцінила Рівненська міська профспілкова організація, про що у газеті федерації професійних спілок Рівненщини «За відродження», №3-4 від 18 січня 2019 року розповіла Зіновія Засєкіна, голова Рівненської міської Профспілкової організації працівників освіти (стаття «Маємо високі ідеали в роботі і в житті» с.3).
18.01.2019 року вихованці ЗДО взяли участь у традиційному фестивалі колядки та щедрівки: "Колядуємо. Щедруємо. Радіємо. Святкуємо".
10.01.2019 року у ЗДО відбувся тематичний день здоров'я. Веселі розваги та естафети чекали дітей у спортивній залі, а на вулиці - зимові види спорту.
З 20.12 по 28.12.2018р. у закладі відбулися традиційні Новорічні свята. У теплій радісній атмосфері діти всіх вікових груп з нетерпінням чекали казкових див та чарівних героїв з подарунками. Всі діти ретельно готувалися до свята: вчили вірші, пісні, таночки. Батьки вихованців приймали активну участь у казкових дійствах.
19 грудня 2018 року у день Святого Миколая діти мали можливість переглянути казкову виставу, погратися та поспівати з казковими героями та отримали довгоочікувані подарунки від Святого Миколая.

13.12.2018р. у місті було проведено Благодійний різдв’яний ярмарок на підтримку онкохворих дітей. Батьки, діти та педагоги ЗДО №52 активно долучилися до участі у цьому заході, підготувавши новорічно-різдв’яні сувеніри, солодощі тощо для продажу та взяли активну участь у зборі коштів. Зібрані кошти у сумі 8203 грн. були передані у ЗДО №29 на лікування онкохворого Поліщука Тимофія, 2014 р.н. Дякуємо всім, хто долучився до участі у ярмарку.