В рамках наступності ЗДО і НУШ для вчителів ЗЗСО № 25 у ЗДО в старшій групі №5 «Веселка» 01 лютого 2021 року було проведено відкрите заняття з мовленнєвого розвитку з елементами грамоти (підготувала вихователь Бобришева М.М.), під час якого діти у веселій ігровій формі вивчали основи грамоти (що таке звук, буква, слово, речення), вчилися добирати синоніми, антоніми, робити звуковий аналіз слів та складати речення за заданою схемою. І все це вони робили на «відмінно».
20-22 січня 2021 року під час проведення тижня фізкультури і спорту педагогами ЗДО було проведено фізкультурні розваги з теми: «Здоровому роду нема переводу».
15 січня 2021 року в ЗДО відбувся фестиваль колядок і щедрівок «Різдвяні зорі». У фестивалі взяли участь вихованці середніх № 7,12,14 та старших № 4.5,11,13 груп. Діти та дорослі весело провели свій час, та ще й отримали нагороду за участь - грамоти за активну участь у фестивалі.
Ось і закінчились Новорічні ранки у ЗДО, які так довго чекали наші малюки. І хоч Дід Мороз через об’єктивні причини не зміг приїхати до дітей, він привітав їх через інтернет, а подарунки у ЗДО від Діда Мороза успішно доставила «Нова пошта».
18.12.2020р. до дітей у ЗДО завітав Святий Миколай. Діти готувалися та чекали на нього. Сюрпризи, подарунки та традиційне медове печиво. Дива збуваються, якщо в них вірити.
15.12.2020р. у ЗДО відбулося засідання школи педагогічної майстерності, під час якого досвідом роботи з питання образотворчої діяльності ділилась «вихователь-методист» Пилипчук О.Ф.
За підтримки лісівників Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства вихованці ЗДО № 52 долучилися до Всеукраїнської ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України «Нагодуй птахів взимку». 09 грудня дошкільнята разом з дорослими розвішували годівнички і розповідали про важливість піклування про птахів взимку. Акція визвала багато емоцій у дітей, адже вони всю прогулянку спостерігали, як пташки відвідують годівничку. Маленькі природолюби пообіцяли, що дбатимуть, аби птахам було що їсти взимку.
09 грудня 2020 року вихователем групи № 13 Білоус О.М. разом із музкерівником Меркуловою С.М. була проведена літературно-музична розвага «Права та обов’язки дитини». Під час розваги діти вивчали свої права та обов’язки, допомагаючи казковим героям, оцінюючи вчинки літературних персонажів та своїх ровесників, а саме: допомогли курчаткові знайти його маму, спасли життя Колобку, на якого полювала лисичка, побудували новий будиночок для зайчика, якого вигнала з хати коза-дереза, швидко прибрали всі іграшки. Розвага була цікавою, веселою, пізнавальною.
Насиченим і пізнавальним був перший тиждень грудня, який був присвячений правам дітей. Під час Тижня права діти вивчали свої права та обов’язки під час занять, вчилися відстоювати свою думку під час діалогу з ровесниками та дорослими, вчились розповідати дорослим про свої проблеми.
03 грудня 2020 року у ЗДО було організовано та проведено інтерактивну консультацію для педагогів з питання: «Використання блоків З.Дьєнеша у формуванні математичної компетенції дошкільників». Педагоги приймали активну участь у проведенні методичного заходу. Консультацію підготувала вихователь-методист Захарчук Р.В. Під час проведення заходу були дотримані всі заходи безпеки.
04 грудня 2020 року відбувся фестиваль патріотичної пісні. Свої щирі вітання і подарунки воїнам української армії, мужнім захисникам нашої держави з нагоди Дня збройних сил України передають вихованці ЗДО 52.
Весела театралізація англійської народної казки «Троє поросят» відбулася 03 грудня 2020 року у старшій групі № 11 «Чомусики». Не зважаючи на те, що ролі головних героїв казки виконували четверо дітей, всі присутні у той день діти брали активну участь у розвазі. Гру-театралізацію підготувала і провела вихователь Семенюк Г.І.
01 грудня 2020 року у старшій групі № 5 «Веселка» відбулася цікава літературна вікторина за творами В.Сухомлинського «Подорож казками», під час якої дві команди дітей «Панда» і «Кульбабка» змагались між собою на кращого знавця творів великого педагога. Літературна вікторина супроводжувалась веселими іграми, музичними номерами та руханками. В результаті перемогла дружба і діти всі разом пригощалися пирогами з фіточаєм. Вікторину підготувала і провела вихователь Бобришева М.М.
У останній день листопада у ЗДО був проведений тематичний день здоров’я «Рослин цілющих є багато, їх малятам треба знати». Упродовж дня діти займались фізичними вправами, вивчали цілющі властивості лікарських рослин та смакували фіточай.
Останній тиждень осені був присвячений вивченню правил дорожнього руху. Діти вивчали правила поведінки пішоходів на вулиці, правила дорожнього руху під час занять, ігор та веселих розваг. Цікавою була зустріч з інспекторами дорожньо-патрульної служби, які перевірили знання дітей та високо оцінили роботу педагогів за тиждень.
Традиційно у останній тиждень місяця у ЗДО проводяться тематичний день здоров’я. Цього місяця діти говорили про користь вітамінів для здоров’я людини. Вітаміни у поєднанні із фізичними вправами на вулиці допомагають подолати різноманітні хвороби і віруси. Наші діти загартовані, веселі, активні, тобто здорові. А здоровим дітям не страшні ніякі перешкоди.
22 жовтня 2020 року у ЗДО було проведено загальні батьківські збори, на яких були присутні представники батьківських комітетів груп та батьківської громади. Під час зборів, які проводились у дружній позитивній атмосфері, було розглянуто декілька важливих питань, а саме: вибори членів нового батьківського комітету закладу, який буде працювати у 2020-2021 навчальному році, голови батьківського комітету, питання безпеки дітей під час прогулянок в період адаптаційного карантину, охорони закладу дошкільної освіти.
Карантин карантином, а дитячі свята ніхто не відміняв… Весело та цікаво пройшли осінні свята. Шкода, що не було глядачів – самих кращих шанувальників своїх маленьких артистів – батьків. Але для дітей свято від цього не було гіршим: веселі ігри, таночки, театралізовані вистави, вірші, пісні, гра на дитячих музичних інструментах у оркестрі, несподівані сюрпризи та подарунки. Дітям просто не було часу сумувати, адже від початку і до кінця вони були задіяні у різних заходах.
Традиційно у День народження великого українського поета та художника Т.Г.Шевченка 9 березня 2020 року у ЗДО було організовано та проведено конкурс серед старших дошкільників на краще виконання вірша Т.Г.Шевченка «Весна починається з Шевченка», у якому взяли участь вихованці груп № 5,6,8,9,10,11,13. Конкурс цього року відзначився тим, що у ньому взяла участь сама маленька учасниця ЗДО, вихованка молодшої групи № 12 «Дзвіночки» Редчиць Ярина.
Як завжди, у перші весняні дні дошкільнята вітають прихід весни та чудове свято мам та всіх жінок. З 02.03 по 06.03.2020р. у ЗДО відбулися музично-літературні ранки на тему: «Мама – сонечко в сім’ї, ми – промінчики її», під час яких діти із задоволенням розповідали вірші, прислів’я, загадки про маму і весну, співали пісні та хороводи, виконували хореографічні композиції, вчилися роботи компліменти своїм мамам, допомагати їм у повсякденному житті. Мами та бабусі приймали активну участь у святах, адже педагоги продумали цікаві інтерактивні форми роботи із глядачами у залі.
З 03.03 по 05.03.2020 року у м.Рівне відбулася міжнародна конференція з питань інклюзивної освіти, у якій взяли участь педагоги нашого ЗДО. Конференція дала змогу розв’язати деякі сучасні проблеми інклюзії у ЗДО, познайомитися із досвідом колег України та США.
27 лютого 2020 року у ЗДО відбулося чергове засідання педагогічної ради з питання: «Сучасні підходи до формування мовленнєвої компетенції дошкільників у ЗДО». Педагоги ділились досвідом роботи під час обговорення доповіді вихователя-методиста Захарчук Р.В. та виступів практичного психолога Немеришиної О.П., вихователя Білоус О.М., вчителя-логопеда Савич Л.П. Другим питанням на педагогічній раді були творчі звіти педагогів, які атестуються у 2019-2020 навчальному році. Засідання педагогічної ради пройшло згідно регламенту у творчій, демократичній атмосфері.
21 лютого 2020 року завершився Тиждень рідної мови у ЗДО великим музично-літературним родинним святом рідної мови «Щоб лунала рідна мова і у пісні, і у слові», присвячене Всесвітньому дню рідної мови, яке підготувала і провела вихователь старшої групи № 8 «Джерельце» Скиба Олена Петрівна. Свято було змістовним, цікавим та веселим і не залишило байдужими ні дітей, ні гостей.
18-20 лютого у ЗДО відбувся колективний перегляд занять з мовленнєвого розвитку до педагогічної ради з питання: «Сучасні підходи до формування мовленнєвої компетенції дошкільників у ЗДО». Педагоги мали можливість побачити на практиці, як педагоги використовують інновації у освітньому процесі (прийоми мнемотехніки, вихователь Князєва Л.М.; прийоми моделювання та використання ІКТ на заняттях з мовленнєвого розвитку, Олінчук О.В., Пікуль Т.В.; пальчикові ігри, логоритмічні вправи, ігрові можливості конструктора LEGO у мовленнєвому розвитку дитини, вихователі Вельгус Н.Т., Синявська Н.А., В’юн Г.В., Бещук О.В.)
Тиждень рідної мови у ЗДО розпочався з навчання педагогів. 17 лютого 2020 року у ЗДО відбувся семінар-практикум для педагогів з питання: «Використання інноваційних технологій у формуванні комунікативно-мовленнєвої компетенції дошкільників», під час якого педагоги мали можливість познайомитися з інноваціями мовленнєвого розвитку та повправлятися у використанні даних технологій у роботі з дітьми.
14.02.2020р. у ЗДО вихованці старших груп взяли участь у спортивній розвазі «Як Зима з Весною сперечалися та у настроях змагалися». Веселі ігри, естафети, хороводи, частування смаколиками сприяли піднесеному настрою. Діти з нетерпінням чекають приходу Весни, тому з інтересом спостерігали, як горить опудало Зими на вулиці.